reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POŁÓG, czyli jak dochodzą nasze ciała i psychika po porodzie, baby blues itd.

reklama
Emilia to czekam na wnioski:-D

martolinka ja chyba mimo wszystko na początek tabsy wezmę...jakoś nie przemawia do mnie taka mechaniczna antykoncepcja...

u mnie każd tabletki powodują tycie. Wypróbowałam kilkanaście.
Przy dwójce dzieci przemawia do mnie każda antykoncepcja byle była skuteczna;-)
 
A tabletki mozna brac juz w krótkim czasie po porodzie? Spirala tez do mnie nie przemawia bo mam 2. kolezanki poczęte gdy jej mamy miały spirale własnie:) Ja mam hiperprolaktyniemie i wczesniej nie moglam juz tabletek ktore wlasnie ja spowodowaly mam nadzieje ze teraz będe mogła bo właśnie przez to zaszłam w ciąże :) A gumek nie cierpie!
 
Ja sie szykuje na Mirene, koszt spory ale dziecko kosztuje znacznie wiecej, poza tym spokoj na 5 lat, w zwykle miedziane spirale nie wierze, wczoraj w szpitalu zgadalam sie z kobieta ktora zaszla w ciaze z 3 dzieckiem wlasnie ze spirala, szczescie ze pirala usadowila sie w lozysku a nie gdzies w dziecku.
 
kivinko :szok: spirala wrośnięta w rączkę????:szok:
ja u gina jeszcze nie byłam :zawstydzona/y: a okres abstynencji dawno zakończony :rofl2:
na razie używamy gumek ble... a mam zamiar brać znów tabsy ale żeby je mieć muszę w końcu iść do gina :-p
kiedyś myślałam nad spiralą ale jakoś się jej boję...
a co do mojego krwawienia-okresu to plamię teraz na brązowo i już minimalnie...
 
Kasia pierwsze przytulanki zakonczone sukcesem:-D maz dzisiaj rozanielony i ja jakos bardziej kobieco sie czuje:tak::tak: luzno nie jest-wrecz przeciwnie;-) chyba mnie dobrze zszyli. Polecam! :)))))

Ziewaczkaja mialam Mirene i po 6 m-cach sie jej pozbylam. To wkladka hormonalna i u mnie nie zdala egzaminu:-( a sie wykosztowalam ze szok. Wlosy wypadaly garsciami a libido zerowe:no:

A jesli chodzi o antykoncepcje to narazie Durex, a dalej to sama nie wiem....u nas sa darmowe te implanty podskorne i chyba pogadam z lekarzem jak pojde na wizyte.
 
Kasia
my nie czekaliśmy ze współżyciem na wizytę u ginka ale ja jestem po cc
Zeberka
ja dziś nadal krwawię i mi to wygląda na okres:eek: wg mnie to krwawienie jest jak okres tyle ze brzuch mnie nie boli, nie wiem co mam myśleć o tym
Kivinko
ja też się boję ciąży i to chyba jeszcze bardziej niż ty, mam dwójkę dzieci i nie chcę więcej, poza tym ciąża dla mnie to był ciężki czas no i jestem po cc więc za szybko na kolejną ciążę
 
Emilia zazdroszczę:tak::tak::tak::tak:Ty jesteś 5 tygodni po porodzie? Mi zlatuje 4 tydzień właśnie, ale też jeszcze maksymalnie tydzień wytrzymam i coś czuję, że na następny weekend zaszalejemy...

robaczek no po CC to trochę inaczej właśnie...ja się trochę obawiam, żeby mi się to miejsce, gdzie byłam nacinana nie rozeszło...Niby wszystko pięknie zagojone i szwy wszystkie już się rozpuściły, ale jeszcze ten tydzień jakoś wytrzymam chociaż...Bo Mężul już chodzi i się prosi:p:p:p:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry