reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POŁÓG, czyli jak dochodzą nasze ciała i psychika po porodzie, baby blues itd.

Pauletta
spokojnie;) dzis wyczytałam że ponoć 12tyg jest niepłodnych przy karmieniu także bez nerwów(choć ja mam stresa i używamy gumek;-))
Pasażerka
my też czekaliśmy 6 tyg, ale szczerze powiedziawszy jakoś dziwnie było, niby jestem po cc ale to chyba wina długiej przerwy, no i ochota u mnie też taka średnia;-)
Zeberka
ja wczoraj zaczęłam plamić, dziś nadal jest krwawienie, ale mam taką książkę o naturalnej metodzie planowania rodziny i tam pisze ze 12 tyg po porodzie jest niepłodne przy karmieniu piersią ale mogą się zdarzać krwawienie które nie są okresem także chyba mamy takie własnie krwawienie i nie powinnyśmy się martwić;-)
 
reklama
ja dzisiaj ide na wizyte po połogu. Jestem ciekawa co tam sie dzieje. Bo czuje jakby mi tam na dole hulał wiatr:)
Ja już mam straszną ochotę ale też strasznie sie boje;) jak lekarz powie że jest ok to może dzisiaj spróbujemy;)
Ja skończxyłam krwawić w 4 tygodniu poźniej takie plamienie a teraz biała wydzielina i sporo jej/
 
Dziewczyny a czy wy czekalyscie z przytulankami do wizyty u lekarza? Bo u mnie polog konczy sie 5 a wizyte mam dopiero na 22 a tez mamy juz wielka ochote bo u nas posucha juz prawie od 3 mies:szok:
 
a ja ciągle plamie.. nie wiem , czy czekać aż przestanę , czy iść równo po tych 6 tyg. na kontrolę?
 
andzik też się właśnie zastanawiam czy czekać czy nie...:p:p

Ja mam wizytę u Ginka w połowie 6 tygodnia...Na dole wszystko ładnie zagojone...szwy się ładnie rozpuściły...Nie widzę nawet, żeby były widoczne ślady po szyciu, także rewelka. Zobaczymy czy będę tak mówić po przytulankach:-D:-D No właśnie, a propos...czekacie z tym do wizyty u Ginka? Bo mnie już kusi strasznie...:-):-):-)

Jeśli chodzi o krwawienie, to od 3 dni mam tylko delikatne plamienie...
 
Martolinka lepiej idź po 6 tygodniach, bo może się okazać, że to plamienie to z jakiegoś innego powodu. U mnie np. przyplątał się stan zapalny więc dlatego lekkie plamienie było, a nie z powodu połogu. Jak poszłam dopiero w 8 tygodniu, jakbym wiedziała wcześniej to bym już pewnie się tego pozbyła.
 
Andzik, Kasia ja wlasnie tez sie zastanawialam;-) i chyba czekac nie bede bo taka mam chcice :zawstydzona/y: od ostatnich paru dni, ze chyba w koncu podejme probe:-) szwy rozpuszczone, wszystko tez w miare wyglada. Mam tylko nadzieje, ze luzu nie bedzie;-)
 
reklama
Do góry