reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POŁÓG, czyli jak dochodzą nasze ciała i psychika po porodzie, baby blues itd.

kasia mnie blizna boli na zmiane pogody :( (glupie co ? ) zazdroszcze wam planow antykoncepcyjnych :D ja nawet meza nie mam, wiec moge zapomniej do grobowej deski o przytulankach , a m. prysnal jednak - mozna bylo sie spodziewac .
ja brzydne z dnia na dzien, do tego z dzieckiem przepasanym chusta - cholera czuje ze mi sie zycie juz nie ulozy , bo kto mnie/ nas takich wezmie ;-):-D
 
reklama
Renata nawet tak nie mów!!! Nie wolno rozumiesz? Moja kuzynka jest najlepszym przykładem na to, że można sobie ułożyć i po 5 latach od urodzenia pierwszego dziecka spotkała faceta i rok temu wyszła za mąż a w styczniu tego roku pojawiła się Ania na świecie, także nie poddawaj się! Życie jest piękne i tego się trzymajmy!:tak::tak::tak:
 
Reniuszek - chyba jeszcze nie czas by widzieć świat w tak czarnych barwach. A akurat kobiety w chustach wyglądają super :) I pomyśl, matka z dzieckiem już urodzonym i coraz bardziej ogarniętym powinno być kuszącą perspektywą dla faceta - przynajmniej nie trzeba znosić fochów ciężarnej i coraz mniej nieprzespanych nocy, nic, ino brać ;) Głowa do góry :)
 
no właśnie tak jak dziewczyny piszą znajdzie się odpowiedni partner dla was obojga :-)
i jak to mawiał mój dziadek "każda potwora znajdzie swego amatora" :-D:rofl2::-p
 
Mój gin na początku III trymestru ciązy zalecił mi przyjmowanie większej ilości wapna w różnej postaci... - ponoć miało to zapobiec wypadaniu włosów po ciąży. Póki co włosy trzymają się głowy.. ale ostatnio fryzjerka uświadomiła mnie że masowe linienie może jeszcze nastąpić po 3 miesiącu lub po zaprzestaniu karmienia piersią :happy:
 
reklama
Dziewczyny czy ktoras z Was bierze tabletki azalia? ja koncze pierwsze opakowanie i wczoraj z mezem zblizylismy sie pierwszy raz od momentu mojego zajscia w ciaze takze 17 lipca minalby rok :) powiedzcie mi czy wiecie moze czy te tabletki sa w pelni skuteczne? bo od tego momentu o niczym innym nie mysle...
 
Do góry