reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

hej dziewczyny
ale dawno tu nie zagladalm :zawstydzona/y: i widze ze napisałyscie tyle ze nie da sie tego przeczytac:no::happy::blink: i jakies nowe dziewuszkia sa fajnie ze sie zabrałyscie do kupy!!!!! i z dziciaczkami wszystko dobrze
u nas to samo julka łobuz mały ale kochana jak kaze dziecko:tak: i zadnymi wyzwiskami prosze sie nie przejmowac;-) jakis durny człek wypisuje macie wlasne prawo wybierac do jakiej religii nalezycie koniec kropka;-)

chce sie o cos was spytac ale boje sie ze ktoras z was moze sie oburzc lub obrazic wiec poczekam na zgode czy moge bo to moze nie bulwersujace ale dla mnie nie do pomyslenia wiec czekam na wiadomosci jakieiekolwiek
 
reklama
Salam aulakum wa rahmatullah wa barakatuh

Witam rybenki moje kofane))))))))))))))))0

a mnie dziisaj na paczki bierze...

teraz smigam do wanienki przygotownaia do salat jummah...inshaAllah

Paula ej nie owijaj w bawelne ....:-D
nic sie nie boj nawet jak pytanko bedzie nie typowe to my muzulmanki alhamdullilah nie krzyczymy i nie mowimy brzydko.....a jak ktorej sie wymcknie to mozesz dac nam klapsa hehe

ok ja smigam kapu kapu ..

kissooo kisssooo

salam aulakum wa rahamtullah wa barakatuh

byee sloneczka koffane
 
Welcome back paula. Pytaj pytaj...
A co sie stalo z dyskusja na temat artykulu z glosu katolickiego? Jakos sprawa ucichla a ja go dopiero wczoraj przeczytalam i sie ubawilam po pachy...
 
Welcome back paula. Pytaj pytaj...
A co sie stalo z dyskusja na temat artykulu z glosu katolickiego? Jakos sprawa ucichla a ja go dopiero wczoraj przeczytalam i sie ubawilam po pachy...
maryamka no własnie ucichło,nikt nic na ten temat nie napisał to ja też nie komentowałam,żeby nikogo nie drażnić,ja dla mnie mimo że katoliczka jestem też on jest nieco "wybrzuszony",chętnie podyskutuję!
 
viola ja kupiłam "głos" i tam był taki artykuł nieco obrażający muzułmanów,więc przesłałam koleżankom z forum co by ze mna podyskutowały na ten temat,jak którąś poprosisz to Ci prześle,ja już wykasowałam z kompa te "bzdury",jednak po przesłaniu sparwa ucichła wię myślalam że tak je wkurzyłam tym artykułem że już się nawet na jego temat nie odzywałam!
 
reklama
Do góry