reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

reklama
Bardzo mi zalezy jedna z siostr podpowiedziala mi to forum mowila o milej atmosferze chcialabym poznac Islam blizej mowila ze tam sa wspaniale siostry ktore napewno pomoga:tak:
 
Salam Wszystkim!!!!!

Agato 93, ja mieszkam we wschodnim Londynie :) Jesli cos ciebie meczy albo masz mase pytan(jak ja na poczatku) chetnie odpowiem.
Zaczelam czytac tego bloga od 1 strony...ale jak zobaczylam ze jest ich uuuhhh az prawie 60 to przeskoczylam na sam koniec....Witam wszystkie siostry!
Dzieki mojemu juz teraz mezowi,poznalam Islam, jestem naprawde mega mega szczesliwa i wdzieczna mu za to!!! Islam mnie bardzo wyciszyl, naprawde uwierzylam w istnienie Boga, wczesniej bylo mi to bardzo obojetne...Patrzac na mojego meza nie moglam uwierzyc, ze tak bardzo mozna w cos wierzyc, ale tak prawdziwie....Zaczelo mnie to nurtowac i tak zaczelam swoje zainteresowanie i poznawanie Islamu.

Chcialam napisac tez cos o mojej rodzinie. Bardzo sie obawiali....ze mnie wywiezie, ze poslubi moze jeszcze pare innych kobiet...bla bla bla...itp. Niestety w Polsce, slyszymy tylko te najgorsze przypadki. Ja natomiast mieszkajac tu w Londynie, przekonalam sie ze sa to bardzo ,rodzinni, ciepli i kochani ludzie. Znam pare zwiazkow i wszystkie udane :)))) Moi rodzice, bardzooooo pokochali Zubera :) a mnie jego rodzina, wiec ludzie nie oceniajmy wszystkich jedankowooooo!!! Prosze!! AHha moi rodzice, maja otwarty umysl i tez powoli zaczynaja mnie sluchac i zaczeli zadawac pytania :) co mnie bardzo cieszy..... i mam nadzieje InsAllah ze moze jakos mi sie uda...aby pewnego dnia dolaczyli do nas.

Aby nauczyc sie wszystkiego,potrzeba troche czasu i mobilizacji....ja znam podstawy... i wlasnie ucze sie alfabetu aby InshAllah w przyszlosci moc czytac Quran po Arabsku...mam prawie 30 lat i czasem mi sie wydaje ze wszystiego nie ogarne, ale wtedy dostaje tyle energiiii. Taki jest wlasnie ISLAM, nie tracisz wiary!!! idziesz do przodu!!!

Pozdrawiam wszystkich!!!!
 
Salam wszystkim!!!! :D

fantastycznie, ze cos sie zaczyna dziac na tym blogu :) LONDYN Londyn...:)

Bardo wszystkich pozdrawiam.... moze jakies ciekawe watki ktos zaproponuje :)

Allah hafiz...
 
Witam wszystkie muzulmanki :)

Bardzo pilnie poszukuje polskie muzulmanki z dublina, bardzo prosze o jaki kolwiek kontakt na maila nena86@o2.pl

zalezy mi na spotkaniu aby moc porozmawiac i uzyskac odpowiedzi na moje pytania

dziekuje :)
 
Czesc jestem Polka mieszkajaca w Sutton i poszukuje Polki muzulmanki aby dowiedziec sie czegos wiecej o Islamie. Mam meza Pakistanczyka, bylismy bardzo szczesliwym malzenstwem przes ostatnie trzy lata kiedy pare miesiecy temu zaczely sie problemy zwiazane z rodzina w Pakistanie ktora wywarla straszna presje na mezu. Opowiem jesli uda nam sie spotkac. Maz nigdy nie namawiam mnie do zmiany religi i ja rowniez, bo zmiana wiary jest trudna szczegolnie jak nie masz pojecia o niej a informacje ktore do cineie docuodza z zewnatrz sa nie mile i przerazajace. Moj maz szuka teraz zrozumiena u Boga i postanowil wrocic na droge muzulmanina. Twierdzi ze nie mozeby byc razem jako ze ja nie zmienilam wiary. Czy to jest prawda.az czytalama wiele forum i nigdzie nie pisze ze jest to zakazane zeby muzulmanin poslubil chrzescijanke, on jednak twierdzi ze tak musi byc a przed slubem o tym nie wiedzial. Nie mam zandych znajomych muzulmanow i jie mam kogo sie poradzic. Boje sie zmian jakie bede musiala wprowadzic z zycie i reakcji mamy i reszty rodziny.
nie przeczytalam calego forum, ale moglabys opowiedziec jka twoja historia z Islamem sie zaczela i czy to z racji meza czy z wlasnej potrzeby wiary??
Bardzo byloby milo jesli moglabys odpisac, najlepiej na maila monika.szczecinska.84@gmail.com.

Czytalam forum troche od poczatku , potem przeskoczylam aby zobaczyc czy to forum nadal istnieje. A tu mile zaskoczenie ze dziewczyny przez taki dlugi czas nadal koresponduja.
czekam na odpowiedz.
z gory dziekuje.
 
Salam!!

Widze ze jest nas tu wiecej....

Zmiana religi to nie problem, ale zeby zyc zgodnie z nia mmm... wymaga troszke poswiecenia, ale naprawde Islam ma sens....i trzeba tylko uwierzyc...napewno robisz to dla meza ale jeszcze bardziej dla siebie i swojej rodziny, religia w ktorej bardzo wazny jest szacunek i rodzina....co jest w tym zlego??? Najczesciej boimy sie reakcji ludzi...rodziny, znajomych nawet obcych ....
ale nie zyjmy dla innych tylko dla siebie......

Moze jakies spotkanie ???
Kawa? Centrum?Londyn?

POzdrawiammm


Allah Hafiz
 
reklama
Allah,

Dzikei wielkie. Milo bedzie sie spotkac, tylko nie wime jka u ciebie z czasem. Bylaby mozliwosc w niedziele, daj znac z ktorej czesci londynu pochodzisz.
Pozdrawiam.


Monika
 
Do góry