reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

Witajcie dziewczyny!!!
Mam na imie Marta pochodze z Northampton:happy2: Islamem zaczelam sie interesowac od ponad roku.i teraz zdecydowalam sie przejsc na islam. Nie moge uwierzyc ze jest nas muzlumanek az tyle!!!!
 
reklama
Al Salam siostry
Mam na imie Sandra Aishah mieszkam w Birmingham, jestem nowa na forum i chcialabym poznac siostry z mojej okicy I utrzymywac contact zawsze bedzie razniej.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
czesc Aishah 209!!!!!
Nie jeszcze nie przeszlam probuje to wszystko ogarnac ale poscilam na Ramadan i staram sie modlic 5 razy dziennie:) w najblizszych dniach postarm sie spotakc z imamem zeby to zorganizowac:) co sklonilo Ciebie do przejscia na islam?
 
Tak naprawde zawsze interesowala mnie ta religia,tylko ze w polsce nigdy nie slyszalam nic milego na ten temat.
Po przeprowadzeniu sie do Anglii poznalam wielu muzulmanow tech prawdziwych I tych co sie tak tylko nazywaja.
Ale najwieksza dawke informacji na tempt Islamu dal mi moj obecny malzonek muzulmanin I ksiazki.
A ty jak poznalas Islam?
 
Ze mna bylo podobnie .....w Polsce moja wiedza o islamie byla nie zbyt duza. Nastepnie przeprowadzilam sie do Angli i stopniowo zaczelam poznawac ta religie......gdy przeczytalam Koran poczulam sie bardzo natchniona i odczulam wewnetrzny spokoj......rozumiem ze jest jeszcze wiele przede mna i duzo musze sie nauczyc oraz przezwyciezyc wiele rzeczy ale naprwde chce to zrobic!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
witam:)
mam na imię Maria miło wiedzieć iż jest tyle "Polskich" Muzułmanek oraz osób które się nim interesują;)
Jestem Muzułmanka już teraz mężatką:) Czy są tu Panie ze śląska??:) nie mieszkam w Polsce ale myślimy o przeprowadzce i szukam "kontaktu";) (dziwnie to brzmi;))A i jeszcze może to nie najmądrzejsze pytanie ale (mieszkam w małej miejscowości gdzie wszyscy znają się bardziej lub mniej) jak mam się ubrać/ubierać by nie zwrócić jakiejś wielkiej sensacji (nie mówię tutaj o chuście) tu gdzie mieszkam nie mam z tym problemów najmniejszych macie jakieś pomysły??:)
pozdrawiam serdecznie
 
as salam aleikum siostry :)
jestem od miesiaca w Londynie, dopiero co przeszlam na Islam. Wiem, ze to nie temat forum, ale moze jest jakas polska muzulmanka z Londynu? :)poszukuje kolezanki, znajomej;) maz pracuje codziennie a milo by bylo spedzic troche czasu z bratnia dusza:)
yes2.gif

pozdrawiam ;)
 
reklama
Do góry