reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:)

reklama
hello

mam pytanie do Was,
macie jakies maty antypoślizgowe do wanny ? Kiedyś kupowałam dla Michała w tesco, teraz przeglądam na allegro i albo jednolite kolory, albo jakies specjalne za 100 zł i więcej o_O
 
Fel nie pomoge bo malej wystarcza woda i kaczuszka... Zabawa na calego...
Ale mozesz dac mu ruzne plastikowe kubeczki- nawet te z IKEA do przelewania wody- bedzie radocha
 
a jakies maty na dno wanny kupowałyście ???

psółka ja nawet czasami Michała biurko czyszcze chusteczkami hi hi. te dezynfekujące to beda zmywac cala bariere ochronna skory
 
A te zwykłe to coś czyszczą, czy tylko nawilżają/pielęgnują? Pytam, bo Szymek nadal eksploruje podbrzusze przy każdej zmianie pieluszki (zanim zdążę umyć), po czym oczywiście szuka ząbków:-D i nie wiem czy te zwykłe będą wystarczające:confused:
 
hmmm nie bardzo rozumiem? a jak tyłek mu nimi wycierasz to czyszczą czy nawilżają i pielęgnują? ;-):-D
wiadomo, że Ci nie wydezynfekują wszystkich zarazków z rączek ale i tak tego nie unikniesz.
Myślę, że samo wycieranie rączek chusteczkami mokrymi wystarczy.
Poza tym mi sie wydaje, że te dezynfekujące są tak nasączone tymi środkami, że jak wytrzesz łapki a on je wsadzi do buźki to może być tak jakby chusteczkę wsadził z tą chemią.(mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi)

Felidae ja też czasami chusteczkami ławę wyczyszcze jak młoda coś rozleje ;-) co do maty ja mam dla Zośki matę, natomiast Franek to kapie się w krzesełku bo kąpią się razem więc często trwa to 30min, a ja bym tyle nie wytrzymała żeby Franka pilnować ;-)
 
reklama
Do góry