reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam kosmetyki Oilatum

czesc

ja uzywam obecnie tylko mydelka i kremu oilatum ( mydelo nic nazdwyczajnego a krem bardzo dobry) Jak Jas byl malenki to uzywalismy rowniez emulsji do kapieli i uwazam ze jest super! nie trzeba dziecka pozniej juz niczym smarowac ( no chyba ze ma jakas ekstra wyuszona skóre) A co do produktów firmy Oilan- mielismy raz tylko emulsje do kapieli zuzylismy ja do konca i nigdy wiecej nie chcialam juz Oilan. Oilatum 1000 razy lepszy
Pozdrawiam
 
reklama
nasz Antoś (3 latka)ma kłopoty skórne i przez długi czas używaliśmy oilatum, niedawno spróbowaliśmy oilan (emulsja do smarowania i mydło) i okazało się ,że jest znacznie skuteczniejszy i w przeciwieństwie do oilatum za rozsądne pieniążki (dwadzieścia parę zł za 250 ml ) , co prawda ciężko dostać emulsję, ale mamy już sprawdzone apteki w których ją sprzedają
 
Wybór kosmetyków dla dzieci zależy przede wszystkim od skóry jaką ma nasz bobas. Do skóry wrażliwej będziemy stosować takie które go nie podraznią.
 
U nas oilatum od samego początku a Mała ma już 7 miesięcy. Fakt - kosztuje swoje ale ja na allegro w zestawach kupuje więc nie jest tak źle, raz kupiłam w aptece oilan - niby skład podobny a jakoś mi nie pasował......
 
Witam
Jak mój synek był mały stosowaliśmy Oilatum codziennie przez pół roku , potem coraz rzadziej. Dla mnie był rewelacyjny, synek nigdy nie miał wysypek ani nie łuszczyła się skóra, nie musiałam dodatkowo stosować oliwek po kąpieli, wystarczała tylko kąpiel w Oilatum. Gdy synek podrósł i przestaliśmy stosować Oilatum nigdy potem nie miał uczulenia na żaden inny płyn czy mydełko(nawet najtańsze) więc myślę że na pewno nie uzależnia skóry dziecka. Na pewno będę go polecać wszystkim mamą szczególnie w pierwszych miesiącach życia maluszków.
 
reklama
Moja mała od urodzenia miała suchą skórę, jeszcze w dodatku w szpitalu jej nie umyli! a że byłyśmy nam 9 dni, wiec córcia była wykąpana w 10 dobie, oczywiście efekty niemycia było widać na skórze, dlatego polecono mi kąpac ją w oilatum i był to duzy błąd, kąpałam ją w tym tydzien i nie pomagało. Jeszcze przed narodzinami kupiłam serie nivea dla dzieci i jak tylko umyłam ja normalnym płynem nivea i posmarowałam kremem tej firmy wszelkie problemy zniknęły, uzywamy tylko tych kosmetyków :) jak widac nie każdej skórze oilatum pomaga ;p
 
Do góry