reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik/kącik dla Maluszka

reklama
My w końcu postawilismy łóżeczko w pokoju. Troche to wymagało rewolucji żeby wszystko pomieścić i w miarę dobrze było no i sie udało :-) Mamy mały pokoik wymiary około 3m x 4m a w nim segment, narożnik, mały stolik i teraz łóżeczko. Jeszcze jakieś ładne naklejki na ścianę i będzie git :-)
 
Dziękuję Dziewczyny za rady :-) W piatek chyba malowanie - zalezy to od kilku rzeczy, ale chciałąbym już w piątek - bo powiem Wam, że mam jakies dziwne przeczucia... ale to w odpowiednim wątku... Pojechałam i obejrzalam te zasłonki - na zdjęciach oczywiście o niebo lepiej niż w rzeczywistości - ale trudno... nie ma to jak piękne polskie zasłonki - tutaj maja trochę inne poczucie piękna ;-)
Zobaczę jak kolorek wyjdzie
Using Dulux Pretty Pink

Nalka - no to nieźle Wam poszło :tak: Ja mam też taki malutki pokoik, ale chcę wepchnąć tam tylko komodę z przewijakiem i łóżeczko. Tylko łózeczko jest dosyć duże, takie, które przerabia się później na łóżko dziecięce.
 
ewelina
mi też te drugie bardziej się podobają.
A te pstrokate naklejki też mi się nie podobają, nie lubie jakoś wogóle naklejek na ściane. Chociaż te w stylu księcia co pokazałaś są całkiem ok.
takie duże na całą ścianę. mi się marzy przykleić na ścianę drzewko mojego projektu z ptaszkami i kotkiem :) Jak bym wiedziałą że dłużej tu pomieszkamy to bym w to zainwestowałą a tak mi trochę szkoda pieniążków na to.


ja jakoś nie mogę znaleźć ładnych zasłonek, a jeszcze mąż marudzi że po co zaslonki, uparł się na rolety. no ale jak coś znajde w czym się zakocham to kupie i już.
narazie mam już powieszoną firankę. Trochę za krótko ją przyciełam i zła jestem, ale już nic na to nie poradze :(
 
ewelinak może wyjść dosyć "mocny" ten kolor..tzn. taki intensywny róż..wklej fotki jak pomalujesz, bo jestem ciekawa. A wszystkie ściany na ten kolorek czy jakoś będziesz łączyć?
 
U mnie w pokoju dziewczynek zasłonek nie ma i nie będę wieszać bo kurz się zbiera.Mamy okna od ściany do ściany i w oknach sa żółte żaluzje.Tapeta jest żółta do połowy w misie z rolbolderem w tym samym mocniejszym motywem.Na dolnej połowie zrobiliśmy tapete zmywalna w jednolitym piaskowym kolorze.Więc ja żadnych zmian nie robie bo i tak jest dosyć kolorowo.w sumie dobrze że nie decydowałam sie wczesniej na kolor różowy a tak mam neutralny kolorek i pasuje do męsko-damskiego pokoju ;-)
 
Ten Preety Pink jest bardzo jaśniutki Ania - byłam w sklepie zobaczyć próbkę. Na ścianę z oknem chciałam dać trochę ciemniejszy, ale jeszcze zobaczę. Jak pokoik będzie gotowy - wkleję fotki.
 
reklama
Do góry