reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
u mnie podczas pierwszej ciazy brzuch było widac dopiero w 5 miesiacu wiec o ubrania nie musiałam sie tak martwic.Ale za to teraz dopiero poczatek a ja juz sie od dawna nie mieszcze w spodnie,nic nie przytyłam tylko mam duży brzuch.
 
Witaj MyszkaMiki:-).
Myślicie, że wszędzie taka promocja?Chyba każdy sklep ma odrębną politykę sprzedaży- mam dość duży kawałek do H&M i zastanawiam się czy się ruszyć
2confused.gif
 
MyszkaMiki wprawdzie to moja pierwsza ciąża, ale ja również nie przytyłam praktycznie nic, ale ciuchy robią mi się już ciasne...zwłaszcza spodnie. W ostatnim tygodniu mój brzuch wyskoczył baaardzo:)
 
Witam Przyszle Mamusie

chciala bym do was dołączyc :-) czytalam was troche ale balam sie napisac poniewaz moja historia jest troche inna teraz juz jestem w 13 tygodniu ciazy termin mam na 23 kwietnia
wiec troszke o mnie
Jest to moja pierwsza ciaza pozatym zagrozona poniewaz plamilam na samym poczatku w 5 tygodniu ciazy dostalam silnych boli pojechalam na pogotowie i mnie tam zostawili na obserwacje zrobili usg i bete pierwsza 1890 druga 1560 wiec spadła diagnoza ciaza obomarla:-( (mam nawet wypis ze szpitala) nie zgodzilam sie na lyzeczkowanie nie wiem dlaczego czy z zaskoczenia czy moze jakies przeczucie poszlam po 3 dniach do ginekologa i pecherzyk rosl dalej:-) w 6 tygodniu bilo juz serduszko ale nadal sie balam i d dzis sie boje ale jestem dobrej mysli lekarze popelnili blad i uratowalam moja kruszynke wiec moze byc tylko dobrze Bóg tak chcial zamierzam oczywiscie podac szpital do sadu poniewaz mogli zabic moje malenstwo:angry:

Mam nadzieje ze mozna jeszcze do was dołączyc Pozdrawiam
 
myszka921- wzruszająca historia, czekamy zatem na happyend:-)

sonisia- ja byłam w srode w h&m i nic nie znalazłam na dziale ciążowym, nie było też żadnych promocji,tak więc pewnie to hit dnia albo weekendu, tak więc spieszcie się dziewczyny:-)

magda85- gdzie się podziewasz?:-) o ile dobrze pamiętam, miałaś mieć wizytę w czwartek i od tej pory nie widziałam Cię NA forum, mam nadzieję, że wszystko ok!!! daj znak:-)

przepraszam,że pominęłam wiele ważnych wątków, o których tu pisałyście, ale wystarczy dzień zaległości i trudno nadgonić, zwłaszcza jak ma się takie problemy z koncentracją jak ja:-):-)
 
Myszka921-jasne, że możesz do nas dołączyć-bardzo się cieszymy, że jesteś:-). Nie rozumiem takiej nieodpowiedzialności ze strony lekarzy, nie dziwię się też, że nie zamierzasz tego zostawić bez echa. Trzymam kciuki za to, żeby dalsze miesiące przebiegały spokojnie i radośnie:tak:
 
reklama
Dziekuje za przyjecie :*


Nie zostawie tego bo ile kobiet po jednym badaniu łyzeczkują ? :( lekarzą nie mozna za duzo ufac... zawsze trzeba dokladnie sprawdzic ;)


Aha i jeszcze napisze ze brzuszek troszke urussl ale nie kupuje ubran np. w h&m narazie najwygodniej mi w leginsach ;) a w brzuszku podobno rozgoscil sie chlopczyk ;)
Mam nadzieje ze juz bedzie dobrze :) i wam tez zycze zeby wszystko jak najpiekniej sie ulozylo :)
Wszystkie kwietnióweczki beda najszczesliwszymi mamusiami ;)
 
Do góry