reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Hej dziewczyny!
Ucisk minął, już nic mi nie dolega:-) Boże jak cudownie...

dzięki sonisia za troskę - U mnie dużo lepiej, ufff...Dziś czeka Cię bardzo intensywny dzień, podziwiam...trzymaj się więc dzielnie! No i powodzenia jutro, trudno tak przekazywać tak dwie skrajnie różne informacje więc trzymam kciuki!

vilmaq - masz rację z tym, że czasami przez stres bardziej czujemy dolegliwości, na szczęście już jest wszystko w porządku, jeszcze raz dzięki za wsparcie:)

agata - gratuluję córeczki, zwłaszcza tego że już WIESZ, teraz możesz bez problemu planować kolory wyprawki itd. Ja już się nie mogę doczekać, następna wizyta w 16 tygodniu, mam nadzieję ze już coś będzie widać:tak:

Widzę, że słonko wychodzi, chyba na jakiś spacerek się wybiorę.
Miłego dzionka!
 
witajcie kochane ja tylko na chwilę;-) mój syn o 11 ma pasowanie na ucznia więc jak to mówi mój mężuś "idę się pindrzyć przed lustrem " :-D murka jak to dobrze że wszystko już ok:-)
 
Cześć Dziewczyny:-)
Murka-cieszymy się, że już wszystko ok.
Agata-gratuluję udanej wizyty.
a mnie się dzisiaj cały czas chce spać, ale niestety muszę załatwić kilka spraw, więc nie ma mowy o leniuchowaniu...
 
Martelek, ja tez miałam NT 1,8 mm przy dlugości dziecka 56 mm i mi ginka powiedzial ze jest wszystko ok.


Dzięki śliczne za ciepłe słowa :) Nie wiem, co mojemu lekarzowi strzeliło do głowy, żeby sugerować mi testy pappa. Póżniej po rozmowie chciał się z tego chyba wyminąć, bo mówił , że wszystkie parametry mam w normie i nie powinnam się martwić. Ale cholera, co mnie zdenerwował i zasiał mi ziarno niepewności, to już nie tak łatwo odkręcić. Tłumaczę sobie, że nie ma podstaw do obaw, ale czasami w tyle głowy pojawia mi się myśl : "a jeżeli coś jest na rzeczy...?".
 
g_agnes cena mieszkań zalezy od położenia - w samym centrum mieszkanie ok 80 metrów za 450-500, a na dalej, np Rumia 49 m2 za 260 000. różnie :)

emama jeszcze dziewczyna mojego szwagra sie uszczesliwila na czerwiec/lipiec, wiec nasz hej i'm bedzie miał super towarzystwo!

murka fajnie ze ucisk buzi przeszedl, widzisz jaka moc ma nasE sciskanie kciukow! :)
dziewczyny tak samo mocno trzymajcie kciukasy zebym miała zdrowa córeczkę! :p

ziewaczka tak to juz jest z weselami .. ja chciałam na 60 osob a wyszło 104......

martolinka no wlasnie nie wiem czy mówić jej od razu, boje sie ze bedzie tak załamana swoim pieskiem (kochała ja masakrycznie mocno) ze nie ucieszy sie z nowiny..
ja sie boje ze ona bedzie na mnie zła ze jak oklamywalam przez ten tydzien i bedzie miała do mnie żal :((

martelek nie dopuszczamy do siebie i naszych maluszkow ŻADNYCH złych myśli..!!!! a ziarnko niepewności wypedzaj w chol**e !

ja juz za 10 min odbieram prezent dla mojej przyjaciółki i juz sie nie moge doczekać aż sama urodze..! bo wtedy moj eMek chce kupic dla mnie taka branzoletker Lilou z serduszkiem z imieniem malenstwa i obok aniolek, a dla bejbisia wersje mini z samym abiolkiem który bedzie go strzegl od pierwszego dnia :)
ja wierze w moje amulety, wy tez?

miłej reszty dnia dziewczyny!
 
reklama
Do góry