reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
sonisia super, że widziałaś. Wracaj do nas szybko :-)
edyta mamy dokładnie ten sam dzień i u mnie to samo. Zobaczymy co pokaże jutro...
Bunny przyznaję, że mnie poniosło :-D To był taki uzasadniony przesadyzm hahaha Ale i tak sikam często, bo piję dużo...
bunny może mamy kwietniowe mają mieć mało objawów, bo mi też ciągle nic nie dokucza...
karolcia trzymam za Ciebie kciuki! Przykro mi z powodu wcześniejszych strat, ale z całych sił trzymam kciuki, żeby teraz wszystko było dobrze! Lepiej nie żegnaj się z nami, zobaczysz, że na majówkach nie będzie już tak fajnie :-p:-p
syneczki mogę zapytać czy trzecią dzidzie planowaliście? Szacun wielki, bo ja czasem z jednym nie ogarniam...
agacina ciężarnym się nie odmawia, więc na pewno pójdą na rękę:tak:
kotek pewnie teraz szczęśliwy!
Angelie mi też coraz bardzoej doskwiera to czekanie. Zwłaszcza, że wszystkie dziewczyny mają już foteczki, słyszą serduszka a mi nawet nikt oficjalnie nie potwierdził...
 
sonisia super, że widziałaś. Wracaj do nas szybko :-)
edyta mamy dokładnie ten sam dzień i u mnie to samo. Zobaczymy co pokaże jutro...
Bunny przyznaję, że mnie poniosło :-D To był taki uzasadniony przesadyzm hahaha Ale i tak sikam często, bo piję dużo...
bunny może mamy kwietniowe mają mieć mało objawów, bo mi też ciągle nic nie dokucza...
karolcia trzymam za Ciebie kciuki! Przykro mi z powodu wcześniejszych strat, ale z całych sił trzymam kciuki, żeby teraz wszystko było dobrze! Lepiej nie żegnaj się z nami, zobaczysz, że na majówkach nie będzie już tak fajnie :-p:-p
syneczki mogę zapytać czy trzecią dzidzie planowaliście? Szacun wielki, bo ja czasem z jednym nie ogarniam...
agacina ciężarnym się nie odmawia, więc na pewno pójdą na rękę:tak:
kotek pewnie teraz szczęśliwy!
Angelie mi też coraz bardzoej doskwiera to czekanie. Zwłaszcza, że wszystkie dziewczyny mają już foteczki, słyszą serduszka a mi nawet nikt oficjalnie nie potwierdził...
kiedy masz wizytę :)
 
Cześć dziewczynki !

Troszke się w końcu podleczyłam, już nie mam tak kataru i gardło nie boli :-).
tyle naskrobałyście wczoraj, że cięzko was nadrobić. Ja wczoraj miałam mega doła i nie chciałam wam psuć humoru swoim nastrojem. Wczoraj sie dowiedziałam, że umarła na raka moja koleżanka z podstawówki. Mówili nawet o niej w faktach tvn wieczorem, bo miała bardzo żadką odmianę raka. 26 lat dziewczyna z czego 2 lata walczyła o zdrowie i było juz tak blisko, jakie to niesprawiedliwe.

Przepraszam, że wam maruszę, ale siedzę sama w domu na zwolnieniu i nie mam komu się wyżalić. Wczoraj nie pisałam , żeby was nie zasmucać ale za to dzisiaj to zrobiłam. ehh samolub ze mnie.

Witam nowe mamusie kwietniowe - jest nas już calkiem spore grono :-)
Udanych wakacji życzę wczasowiczom :-)

I buziaki w brzuszki na cały dzisiejszy dzionek
 
Kurczaczku, po to tu jesteśmy by się wyżalić, wygadać i wypłakać jak potrzeba :)
Przykro mi z powodu kolezanki :( Młodzi ludzie, tylu ich teraz umiera :(
Na pewno teraz jej lepiej.

I dobrze, że już się wychorowałaś :)
Świeżak jestem :)
 
Syneczki twoj synek mogl dzis w nocy przezywac pojscie do przedszkola, ale moj? Pol nocy na nogach bo ciagle mnie wolal. Ale chyba to ani zeby ani choroba bo teraz w ciagu dnia szaleje z super humorkiem.

Karolcia obojetnie czy masz termin na kwiecien czy na maj, wiedz ze mocno trzymam za ciebie i twojego Maluszka kciuki!
 
antuszka dziękuję bardzo ;-)
Wiem, że zawsze mogę sie wyżalić i dzisiaj to zrobiłam, ale wczoraj byłam po prostu nie do życia i wczoraj mój humor się udzielał.
A my teraz musimy myślec pozytywnie i nie możemy sie niczym strsować ;-)
 
reklama
Do góry