reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
dziewczyny...to ja mykam na majówki.....będę do Was zaglądała i Was podczytywała...trzymam kciuki za kazdą z Was!!!!!


dziekuje, że mogłam tu być z Wami ;)

buziaki...
 
Lelek edytko nieeee Amadeuszek uwielbia przedszkole, niejednokrotnie nie chciał do domu wracać :szok: Wczoraj odbieram go z przedszkola a ten uchachany że jest już w starszej grupie niż ostatnio. Odwiozłam chłopców do domu dałam mamie na przechowanie i trzeba było zbierać się na zebranie jak to zwykle bywa na początku roku i wiecie co? młody mi się rozryczał ze on tak kocha przedszkole a ja go zostawiam no i co miałam zrobić? pojechał ze mną :-D Panie nie mogły się nadziwić i pękały z dumy a zebrane mamy nie mogły uwierzyć jak to możliwe że syn mi tak ciągnie do przedszkola i tak grzecznie sobie siedzie przy stoliczku rozpracowując układankę :-D Nie nie z moimi chłopcami nie było problemu co do przedszkola. Sądzę że raczej coś go męczyło fizycznie.

lelek no nareszcie jesteś :-D
 
Witam w piękny piątkowy dzień. Co za pogoda. 2 września a na dworzu słoneczko grzeje. A gdzie ono był w lipcu i sierpniu?


sonisia ale wam zazdroszczę ( ale tak oczywiście pozytywnie ) że już większość z was widziała swoje fasolik. Ja muszę jeszcze czekać 5 tyg do pierwszej wizyty :-(

sonisia Marcelina1984 udanego wypoczynku

Syneczki2 łączę się w bólu ;-) Mój młody też nam dał popalić, Wczoraj z moim M włączyliśmy sobie filmik na dvd, zapaliliśmy świeczki i piliśmy soczek w kieliszkach do winka :-D i po 30 min łobuziak zaczą popłakiwać. Co poszliśmy do niego, uspakajał się na chwilię i od nowa płacz. Tak więc miły wieczorek skończył się na tym,że młodego wziełam do nas do łóżka i spaliśmy z nim całą noc. Mało tego to jeszcze oboje z M jesteśmy połamani bo nasz kochany synuś spał w poprzek i nas kopał na zmianę :wściekła/y:
karolcia81 zawsze możesz zostać z nami ;-)

zeberka363 chrzciny będą w 2013 bo chcemy połączyć je ze ślubem. A ślubu nie damy też rady wcześniej zrobić tazn na przyszłe lato bo kasa. Znowu zimą ja nie chce - bo co to za ślub w zime :szok: Zostaje nam więc wielkanoc 2013


Dziś znowu czeka mnie prasowanie. Ale ostatnie przed wyjazdem. Mam nadzieje,że się uda zebrać. Chociaż mam jeszcze 2 dni. Nooooo nie znowu zaczynam kombinować żeby się wymigać :-D
 
Angelie - dziekuje bardzo...ale przez to, że mamy różnice z niektórymi nawet do trzech tygodni...to wzbudza mój niepokój, że Wy na Usg już coś widzicie, że macie objawy....a ja daleko w tyle.....
choc nie wylkuczone, że tu wrócę jak sie TAM nie odnajde....
 
Karolcia - zaglądaj :)

Syneczki- Amadeuszek nadawał by się z moją Zoją. Ona mogłaby zamieszkać w przedszkolu :)

Angelie- Z pogodą się zgadzam, w wakacje była masakra, a teraz lato. Fajnie.. ;/ Ja też nie widziałam swojej fasolinki jeszcze. Dopiero w środę :( Mam nadzieję, że zleci. :) Synuś dał Wam wczoraj nieźle popalić z tego co czytam :) Zoja już ma rzadziej takie wyskoki ale i jej się zdarzają. ;c
 
Angelie - dziekuje bardzo...ale przez to, że mamy różnice z niektórymi nawet do trzech tygodni...to wzbudza mój niepokój, że Wy na Usg już coś widzicie, że macie objawy....a ja daleko w tyle.....
choc nie wylkuczone, że tu wrócę jak sie TAM nie odnajde....


Karolcia, żebyś czasem nie była jedną z pierwszych rozpakowanych kwietniówek :) Bo i tak może być. :) Ale życzę Ci porodu w terminie i nie za wcześnie :*
 
Angelie - dziekuje bardzo...ale przez to, że mamy różnice z niektórymi nawet do trzech tygodni...to wzbudza mój niepokój, że Wy na Usg już coś widzicie, że macie objawy....a ja daleko w tyle.....
choc nie wylkuczone, że tu wrócę jak sie TAM nie odnajde....

Zawsz możesz do nas zaglądać ;-)
antuszka Alan naszczęście żadko ma takie nocki i mam nadzieje że mu się nie poprzestawia
 
reklama
karolcia, bo to normalne ze w kwietniu mamy taka różnice, jedna maja termin na poczatek miesiaca drugie na koniec..na majówkach tez będziesz miała taka różnice, tylko że twoja ciąża bedzie starsza:) bo z poczatku miesiąca:)
witam dziewczynki:)
witam nowe mamusie:)
życze udanych wakacji:) tym wakacjujacym:)
młody spi a ja lece do teściowej ruskie pierogi lepic:)
 
Do góry