reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Ja też mam ten dziwny posmak metaliczny i nic mi nie smakuje :(
Jak jestem w domu to czuję się nawet dobrze a jak tylko wyjdę to jest mi słabo i mnie mdli :(
Dziś mam kolejną wizytę u lekarza zobaczymy co mi powie
 
reklama
No pewnie kliknij na suwaczek, który Ci się podoba, otworzy ci się strona na której "skomponujesz" swój suwaczek, na końcu skopiuj kod suwaczka i wklej go do ramki -edytuj sygnaturę - w ustawieniach, wszystko zapisz. Przy nast wpisie suwaczek powinien się pojawić, trzymam kciuki!
 
No pewnie kliknij na suwaczek, który Ci się podoba, otworzy ci się strona na której "skomponujesz" swój suwaczek, na końcu skopiuj kod suwaczka i wklej go do ramki -edytuj sygnaturę - w ustawieniach, wszystko zapisz. Przy nast wpisie suwaczek powinien się pojawić, trzymam kciuki!


Dziękuję bardzo. :) Będę próbowała :)
 
Ja też mam ten dziwny posmak metaliczny i nic mi nie smakuje :(
Jak jestem w domu to czuję się nawet dobrze a jak tylko wyjdę to jest mi słabo i mnie mdli :(
Dziś mam kolejną wizytę u lekarza zobaczymy co mi powie

To zapytaj jak możesz czy można coś zrobić z tym posmakiem, bo ja będę u swojego gina dopiero 12 września. Pozdrawiam i życzę pomyślnych wiadomości!
 
witajcie piątkowo:-) syneczki jak ty dajesz radę?prawo,dwoje maluchów i jeszcze fasolka?podziwiam:tak: a lottomat załatwiłaś na cacy:-D agustynka zaręczyny musiały być piękne! gratulacje:tak: robaczku a ja dupchastonu nie biorę i mdłości mam ..no chyba że to przez luteinę ale ja ją mam dopochwowo... bunny na ból głowy to apap można w ciąży brać:tak: angeli również gratuluję planów ślubnych ale dlaczego chrzcimy dopiero w 2013 roku?tyle tego naskrobałyście że jeszcze mi 10 stron zostało:szok::-D
 
byłam wczoraj u gina i pierwszy raz widziałam moja kruszynke, ma juz 8 mm i pięknie bijace serduszko =,) dopiero teraz odetchnelam z ulga i poczułam sie w 100% kwietniowka 2012 !
)

Gratulacje! i mam nadzieje poczuc to samo w poniedzialek ;-)

Agacina to jak od powiedziałku zacznąsz sie uczyć?
Zaczynam kurs w collegu, administracje z informatyka. Mam nadzieje, ze pojda mi na reke z egazminami :-) w zeszlym roku nie bylo problemu.

karolcia81 trzymam kciuki za Ciebie :-) Majowki juz sa, tylko nie podpiete w gore, ale oczywiscie mozesz zostac z nami :-)

Mdlosci dzis ani troche mniejsze... Ale poranek byl lepszy, bo eMek przyniosl mi herbatniki do lozka i bylo mi lepiej jak zjadlam. Tylko slodkie jakies strasznie. Musze cos innego wykombinowac. A dzis jakis polski sklep musze dorwac z ogorkami kiszonymi.

Kurcze, to wysikane na usg bylyscie. No 1,5 godziny to ja na pewno nie wytrzymam. Zobaczymy w poniedzialek.

A teraz milego dnia Wam zycze. ja sprobuje zjesc sniadanko.

Edit:
zrobilam sobie wczesniej kanapki i kot mi szynke opedzlowal :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry