reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Wspaniała godzina na pobudkę, nieprawdaż? Przed chwilą poszłam na siku, wróciłam do łóżka i po położeniu się poczułam i usłyszałam mocne chrupnięcie. No właśnie.... przez chwilę nic się nie wydarzyło, a teraz co kilka minut odpływają mi wody. Dzwoniłam do płożnej, mam być o 7:00 w szpitalu i się nie denerwować :szok: Łatwo powiedzieć... telepie mnie, jakbym miała 40 stopni gorączki. B. we Wrocławiu dostał równie mocnej telepawki... Trzymajcie kciuki, bo raczej dziś urodzę...
 
reklama
madziaka - kciukasy mocno zaciśnięte!!!!! :tak: Ciekawe jak się rozwinie sytuacja... Może jeszcze nie dzisiaj i eMek zdąży wrócić? A ty już pewnie w szpitalu... Myślami jestem z Tobą ;-)

robaczek, renatal - i Wy kobitki dzisiaj do szpitala, jejku jak ja Wam zazdroszczę... No i będą dzieciaczki nam się rodzić :-) Powodzenia laseczki!!!
zeberka - synuś śliczniutki! :tak: A jakie ma spojrzenie, stopi nie jedno kobiece serce :-p

kasia
- co tam u Was>?

mama_mia - jeszcze raz gratki!!! I czekamy na info i foto maluszka :happy: pochwal się...

porannakawa - no to męża "w troki" i niech popracuje trochę :laugh2: Co by się odbyło bez wywoływania ;-)

zeberka, kivinko
- czytałam Wasze opisy porodów... I trochę spanikowałam :sorry:kivinko u Ciebie to w ogóle masakra - brak mi słów... Wolę poród taki jak u zeberki :tak:


U mnie ogólnie katastrofa, mam prawdopodobnie pokrzywkę ciążową (strasznie swędząca wysypka na brzuchu, rękach i nogach :baffled:), wiec dzień i noc mijają mi na:
1. myciu ciała
2. smarowaniu pudrem, kremem, itp.
3. chwilą spokoju
4. drapaniu
5. znowu myciu itd....
W międzyczasie jest też oczywiście płacz :-:)no: Bo już nie mam siły... Dzisiejsza noc, to jedna z najgorszych w mojej ciąży. 3 godziny snu, ciągłe bieganie do łazienki, smarowanie brzucha, płacz i zgrzytanie zębów, więc ani ja ani eMek się nie wyspał... Zaraz jadę rejestrować się do lekarza bo picie wapna to tu nic nie pomaga, a smarowanie pudrem w płynie jedynie daje ulgę na godzinę, dwie... A najgorsze w tym wszystkim jest to, że ta pokrzywka zanika dopiero po porodzie, no wiec chciałabym już rodzić choć jeszcze do terminu mojego trochę brakuje....

Wybaczcie, że tak z rana jęczę.. Mam nadzieję, że u Was lepiej! :tak: Miłego dnia życzę, słoneczka dużo bo u nas coś deszczowo...
Buziaki w brzuszki!
 
Ostatnia edycja:
madziaka hehe ale fajnie :))) Zaskoczenie z rana lepsze!!! Trzymamy &&& za Was!

renatal, robaczek ale zleciało, tez juz idziecie spotkać się z maleństwami! Powodzenia!

kasiagaw zaginęła w akcji! Czekamy na wieści...

ewela- ale Ci wspołczuje... Przechodzić takie tortury pod koniec ciązy :( Mam nadzieje, ze lekarz Ci pomoze!

g-agnes własnie podczytała w ksiązce ze na uciazliwe swedzenie brzucha dobry jest ocet jabłkowy. " W tym celu polej trochę octu na zwilzony wczesniej recznik, w razie potrzeby wycisnij nadmiar wody i włoz recznik do zamrazalnika. Kiedy uczucie swedzenia bedzie Ci wyjatkowo doskiwerało, wyjmij zimny recznik i pocieraj nim brzuch. Po takim zabiegu osusz skóre brzucha i natrzyj ja balsamem do ciała. Recznik ponownie nasacz octem i włoz do zamrazalnik. Jesli swedzenia bedzie niezwykle uciazliwe, zrezygnuj podczas mycia z mydła, które dodtakowo wysusza skóre (...) Ocet w aerozolu. Najszybsze efekty osiągniesz, spryskując bezposrednio swedzaca skóre brzucha roztworem z octu jabłkowego. W tym celu nalej do rozpylacza ocet i wode w proporcjach 1:1. Roztwór wstaw do lodówki i spryskuj nim skóre zawsze wtedy kiedy bedziesz czuła nieprzyjemne swedzenie. Pozwól skórze wyschnac swobodnie, po czym wklep w nia balsam lub zel nawilzajacy."
Mam nadzieje, ze chociaz troche Ci pomoze!

Pogoda jest przeokropna :( Pochmurno, szaro, buro pada deszcz. O rana pobolewa mnie brzuch jak na @. Ale mam nadzieje, ze to nic sie nie zaczyna dziać, bo nie moge urodzić w marcu :)
Swoją torbę juz spakowałam. Teraz jeszcze musze zapakować rzeczy dla Malutkiej. Ale jak włoze kocyk i rozek do torby to na nic wiecej nie mam miejsca :szok: Masakra nie wiem jak mam to zapakowac wszystko.
 
Madziaka kurcze, mam nadzieję że mąż dojedzie... Trzymajcie sie dzielnie i szybkiego porodu życzę! :happy:

Ewela strasznie Ci współczuje...oby wysypka odpuściła przed końcem ciąży!

Exquise przyznaj się czy ty czasem juz nie urodziłaś i sie ukrywasz?! Coś Cie za długo nie ma... :sorry:

Ja się zbieram na wizytę ;-)
 
reklama
Dziewxzyny! Jestem jestem. Tylko ogarniam pare spraw. Odezwe soe popoludniu.

Robaczek trzymamy kciuki!

Mamamia ale newsy...gratulacje!

Zeberka Slawus jest przepiekny!

Madziaka a to jednak synus sie spieszy...powodzenia!&&&
 
Do góry