reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Kivinko- ale ludzie są bezmyślni:no:, przy takim wietrze jak dzisiaj, to naprawdę mieliście szczęście-przecież to jest moment...
 
Właśnie przyszło łóżeczko:) I chyba będziemy mieli problem, bo materacyk się nie mieści w tym kąciku, który przeznaczyliśmy dla Julci, więc czeka nas ciąg dalszy przemeblowania:baffled: ech...
Oczywiście pierwszy zainteresowany to kocur i on musi wszystko zbadać i zaaprobować ;) Julce się chyba pościel spodobała, bo się zaczęła strasznie wiercić, a od rana dzisiaj prawie w ogóle się nie "odzywała" :-D hehe czyli już wiadomo, co będzie lubiła najbardziej - spać;-)
Teraz tylko muszę poczekać do 20 na męża i będziemy składać:) Chyba dopiero teraz tak powoli zaczyna docierać do mnie, że to już tuż tuż:tak:
 
Ostatnia edycja:
Afi ja wczoraj wyciągnęłam walizkę więc postęp zrobiłam w pakowaniu ;-)dziś ją uzupełnię ;-)

Karina u nas też kocur był pierwszym testerem ;-)musiał sparwdzić , czy materac miękki , kołdra odpowiednia itp;-)

Kivinko dobrze , że nic się nie stało!!


Ja właśnie siedzę nad CV.. planuję jeszcze sekretariaty w szkołach odwiedzić i może uda mi się pracę choc na pół etatu od września dostać
 
kivinko- jak można być tak bezmyślnym :szok: całe szczęście, że nic się wielkiego nie stało, ale stresu niezłego Wam dostarczył...
karina- tester godny zaufania :-D u nas Milka na szczęście nie mieści się między szczebelkami wiec okupuje jedynie nasze łózko ;-) i faktycznie coraz bliżej, to jutro musisz nam koniecznie opowiedzieć jak minie Ci pierwszy dzień bez pracy :-D:tak:
sonisia- ja kaftaników używałam jedynie przez pierwsze dwie doby ,bo w sali było strasznie ciepło i Ninka miała tylko kaftanik i pampersa, no i do tego była zawinięta w kocyk, ale później faktycznie niezbyt się przydały,bo się sciągały, marszczyły, źle układały , body są super :tak: a ja generalnie najczęściej korzystam z zestawu body+ spiochy, albo sam pajac, a jak chłodniej to body na krótki i pajac, mała nie lubiła półspiochów i dresików itp chyba brzuszek jej nieco uciskały

A ja już dzisiejszą edukację zakończyłam i o dziwo faktycznie robilyśmy zadania i tylko nieco plotkowałyśmy :-D poprasowałam też kolejną partię, wstawiłam ostatnie pranie Tosiaka i czas na obiadek (rybka po grecku mniam...):tak:
 
ziewaczka, moim zdaniem, każde dziecko ma swój etap rozwoju i nie na każdym chętnie i zgodnie bawi się z rówieśnikami. nie wiązałabym takich zachowań z posiadaniem lub nie rodzeństwa... :sorry:

tu się akurat zgadzam, co widzę po swoim dziecku, fakt nie ma rodzeństwa ale wychowuje się z kuzynami, a to po części to samo, i są dni że się bawi z innymi dziećmi super, a są dni że nie ma ochoty na to i tyle, no i ma swoje humory ale to chyba nie znaczy że jest rozwydrzonym bachorem:confused:zresztą dorośli chyba miewają podobnie, nie zawsze mamy ochotę na czyjes towarzystwo...
Kivinko
sąsiad chyba zapomniał użyć rozumu:angry:
 
Emilia - będzie dobrze ;) Od czegoś Ci nasi lekarze są :)

Izka - miałam wczoraj coś podobnego, ale ja niestety do lekarza mam dopiero w czwartek ;( tym, że u mnie niesamowity jest wręcz ucisk na krocze i do tego jakby mnie ktoś tam porządnie poobijał.

sonisia- szwagierka ponoć była pod opieką medyczną, ponoć... ale, że niestety dziewczyna dość lubi mijać się z prawdą to tego nikt z nas już się nie dowie. A ojciec dziecka o wszystkim wie, tyle, że nie wydaje mi się, żeby to był odpowiedni facet. Mój piękny był tam u niego w domu raz, jak uprzedził kulturalnie, że jak nie zwróci skradzionego złota rodzinnego, to inaczej sprawa będzie wyglądała... ( bo tak szwagierka za namową tego człowieka, całe złoto rodowe z nim wyniosła :wściekła/y:)
mówił, że nora niesamowita i nic w tym domu nie ma bo ten facet z bratem własną matkę nawet okradli :szok:
A, że potem próbowaliśmy ich odseparować i myśleliśmy, że nam się udało to inna sprawa...
Jak się okazuje, wcale nam się nie udało, bo zaszła z nim w ciąże :p
Ale strach jest teraz bo ona go nie zostawi i rodzice mojego pięknego dali sobie spokój... Że jak koniecznie chce z nim być to niech i będzie. Do kaloryfera jej przecież nie przywiążą. Póki co zostanie u rodziców, póki ten facet normalnej roboty nie znajdzie. I przez 7 miesięcy nic po niej nie było widać:szok: Dopiero teraz widać zaokrąglony brzuszek.
Także jak widać ja mam przeboje rodzinne całkiem nie złe ;)

I powodzenia oczywiście na rozmowach. Mam nadzieję, że znajdziesz odpowiednią kandydatkę :-)

kivinko
- ostatecznie to jeszcze nie wiem ;) Jesteśmy na etapie ustalania ;)
Będzie dobrze, już nie długo! ;)
A sąsiada to chyba bym na Twoim miejscu gołymi rękoma udusiła :wściekła/y:

agata89- podziwiam, że jeszcze masz chęci do nauki ;) Ja jestem na urlopie dziekańskim :) Jakbym teraz jeszcze miała na zajęcia jeździć oj... ciężko :) i tak poprzedni semestr do łatwych nie należał bo z laboratoriami były problemy... bo to z grzybami kontaktu mieć nie mogę, z krwią zwierzęcą i ludzką też nie, ale wykładowczynie jakoś w miarę na rękę mi poszły :) Grunt, że wykładowczynie, które już mają dzieci mi się trafiły :-) Więc powodzenia w nauce! ;)

karina- a jakie wymiary łóżeczka? Ja mam 140x70 i się czasem zastanawiam czy nie za duże... wiem, że będzie za to dłużej służyć ale jednak na tym naszym wynajmowanym mieszkanku zajmuje trochę miejsca :) a Kocica to wiecznie w tym łóżeczku siedzi, mimo, że ją poganiam...
Trochę się boję czy zazdrosna nie będzie i krzywdy małej nie zrobi... Tym bardziej, że mojego nie mogę się doprosić żeby ruszył 4 litery i drzwi z piwnicy przyniósł od pokoju.
Daj znać co z naklejkami bo też się nad nimi zastanawiam ;)

ziewaczka - z cellulitem to ja bym teraz dała sobie spokój i zajęła się nim po porodzie. Są fajne zabiegi na to ale niestety drogie. (jako, że robię też technika usług kosmetycznych, zaocznie prócz studiów to mogę kilka fajnych rzeczy polecić:-)) I mimo wszystko zalecane są dopiero po okresie połogu :) A teraz to peeling kawowy, co najwyżej ;)

Eh no nic trzeba się zabrać za obiad dla pięknego. Placki sobie ziemniaczane dzisiaj zażyczył :p i o aucie mi straszliwie marudzi... Już mi normalnie ten temat bokiem wychodzi.
 
reklama
Czesc Kobietki :) Wielkie dzieki za wasze wparcie i kciuki :)

Sonisia ja pracuje w rekrutacji i dokladnie wiem jakie to frustrujace jak w ogloszeniu piszesz jakie doswiadczenie jest wymagane a aplikuja ludzie ktorzy nic z tym wpolnego nie maja! Szok, ze ludzie nie potrafia czytac ze zrozumieniam...Dobrze, ze sie chociz 3 kompetentne znalazly. Daj znac jak poszly rozmowy.

Kivinko nie dziwie sie Ci ze juz jestes zmeczona, w koncu termin tuz, tuz. Myj okna i sprzataj to moze cos sie przyspieszy...W sumie astrologiczny Baran to nie jest nic zlego. Mam dwoch kolegow z tego znaku, sa duszami towarzystwa, troche uparci ale poczucie humoru jakie maja wszystko rekompensuje. Mi sie Byczek zapowiada, bedziemy mieli ciekawie bo ja Skorpion a maz Lew...sie bedzie dzialo. A i wspolczucia bezmozgiego sasiada, mam nadzieje, ze nerwy juz Ci troche przeszly :)

Murka ja wlasnie od wczoraj oficjalnie na maciezynskim:) ale szczerze to mam tak duzo czasu, ze nie wiem co ze soba zrobic. Trzeba sie przyzwyczaic do leniuchowania!

Robaczek ale kochany synek z Twojego Mateuszka.

Karina czas najwyzszy!!!!!! Teraz musisz odpoczac i sie zrelaksowac przed wielkim dniem! Badziemy sie lenic, a co!!!

U mnie dzisiaj piekna pogoda, z lozka sie zwleklam o 10.30 ale bardziej z glodu niz z wlasnych checi :) Bylam na malych zakupach, teraz zupke gotuje i lece pranie wywieszac bo juz sie pol godziny temu skonczylo i na mnie czeka...

A i mam pytanie, nie wiem czy juz tu bylo zadane ale nie widzialam. Czy kupujecie spiworek czy kolderke na poczatek dla maluszka??

Milego popoludnia :*
 
Do góry