reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Cześć dziewczynki:happy2: U nas imprezka taka sobie tzn. do północy było fajnie. Natomiast pózniej już kiszka. M mnie wkurzył. 10 min. przed północą wyszliśmy przed blok bo M uparł się puszczać fajerwerki i jak na złość zaczął je puszczać tuż obok nas, dodatkowo było sporo ludzi , którzy też puszczali te nieszczęsne fajerwerki , córka się wystraszyła i w końcu rozpłakała, że chce do domu, mówią mu to, a on już wypity olewka bo musi puszczać fajerwerki, bo tyle kasy na nie wydał więc poszłyśmy do domu, obserwować z balkonu, a on został:dry: Popisówę z fajerwerkami odstawił, a my przywitaliśmy Nowy Rok bez niego:-( wrócił dopiero 15 min. po pólnocy jak wszyscy już dawno byli po życzeniach Noworocznych.:dry: Pierwszy raz odkąd się znamy... Poczułam się na tyle urażona, że mimo, iż on pozniej mi składał życzenia ja to olałam i poszłam spać. W sumie to już o 23 ledwo na oczy patrzyłam ...Dziś się pogodziliśmy, byliśmy w nowym domku, żlożyliśmy życzenia Nowym sąsiadom, po powrocie trochę pospaliśmy i tak nam dzionek pomału zleciał.;-)Mała w brzuszku szaleje, tylko ta paskudna zgaga, po choćby najmniejszym kawałku ciasta mnie dobija

Afiliacja
brzuszek na zdjęciu śliczny i tak właśnie myslałam, że z poprzedniej ciąży bo za duży trochę na ten etap ciąży;-)


Milutkiego wieczoru babeczki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane Happy New Year ! :) ja w szpitalu dalej sie bawie i zabawie tu pewnie dosc dlugo . Codziennie sluchamy Maksymilianka. Ktg jednak mi nie zrobia ze wzgledu na to , ze podlaczenie tej calej aparatury moze powodowac akcje skurczowe, wiec leze i leze. Polozne ciagle wchodza do mnie i pilnuja, zebym lezala ....ehhh :) ale za to sie ciesze, bo wszystkie Panie sa bardzo bardzo bardzo bardzo mile, jak i lekarze rowniez, wiec jestem zadowolona. Wczoraj z kolezanka w chwili przyplywu energii zwiedzilam porodowke, ktora jest obok i juz sie koleguje z Paniami- bede tutaj na pewno rodzic (szpital Namyslow).
pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i sciskam najmocniej w Nowym Roku !

ps . pisza, ze jaki sylwester taki caly rok - o 23.50 przyszla pielegniarka dostalam opiernicz za siedzenie , dziewczynom kazala mi pomagac i dostalam kubelek z lekami - pieknie ! :)
 
Wszystkiego Najlepszego dziewczynki w Nowym Roku. To będzie szczególny dla nas wszystkich rok.
My z mężem w tym roku sami w domu. Piccolo obowiązkowo. Wytrzymałam do północy i dopiero o 1 się położyłam. O północy poszliśmy oglądać fajerwerki. Piesio trochę się wystraszył strzelania, bo wyszliśmy na balkon i było dość głośno.

Reniuszek trzymaj się jakoś w tym szpitalu i wracaj do nas szybko, ale już bez skurczy.
 
witajcie w 2012 :) naszym szczęśliwym roku
u mnie spokojnie, szybko poszliśmy spać z mężem, Mała troszkę szalała w brzuszku - udzielił jej się nastrój :) jutro powrót do rzeczywistości i do codziennych obowiązków.
Do "poczytania" jutro.
Dobrego wieczorku :* buziaki
 
Witajcie,
my ostatecznie nie pojechaliśmy. Teść sie gorzej poczuł a M siostra w górach więc zdecydowaliśmy się zostać. Całe szczęście była to chwilowa niedyspozycja i dziś już razem wybraliśmy się na Stare Miasto do Gdańska na obiadek
yes2.gif
Trochę żałuję , ale nie darowalibyśmy sobie gdyby coś się stało. Wysłaliśmy Pani pieniążki za zamówiony pokój , znajomi pojechali sami.
Antek obudził się wczoraj przed 12 i zasnął dopiero o 2!!! huki były po prostu nieprawdopodobne
 
Witajcie w 2012 r:-)
Oczywiście dla wszystkich najlepsze życzonka noworoczne, by wszystko układało się po naszej myśli, dzieciątka zdrowo rosły, a cały rok był jeszcze lepszy od poprzedniego :tak:
U nas było bardzo fajnie i spokojnie, posiedzieliśmy do 2:30, znajomi wrócili do domku, ja uśpiłam małą (bo przed północą hałasy z zewnątrz ją obudziły i już została z nami do końca imprezy i tańczyła :-D) i pospalismy do 9 z jedną pobudką więc niby ok, ale jednak już padnięta jestem, bo się nie wyspałam ;-) od jutra już powracamy do normalnego trybu, bo dziś też byliśmy w rozjazdach.
Brzusio i Tosia w nim grzeczne :tak: w czwartek wizyta więc zobaczymy co tam u malutkiej i jak rośnie :-)
Mykam znaleźć coś fajnego do obejrzenia jeszcze, żeby miło zakończyć weekend i trzeba jeszcze coś zjeść (oj przytyło mi się przez te 2 tyg... )
 
hej laseczki:)
ja w piatek 23 grudnia wylądowałam na patologii..mielismy jakąś infekcje z chłopakami, dlatego byli mega ruchliwi..co spowodowało skurcze:( szyjka na szczęście długa twarda i zamknieta. dostałam dwa zastrzyki na płucka..i 3 dni leżałam pod kroplówa z fenoterolem..nie mogłam nawet iść siku, musiałam zakumplowac sie z basenem..mam nadzieję, że nigdy więcej..
jutro zaczynam 26 tydzień, więc jak trafiłam do szpitala to był 24 i 4 dni..trochę wcześnie na wychodzenie..na szczęście sytuacja jest opanowana..skurcze nie powróciły, ale co sie strachu najadłam to moje..ale największy szok? strach? nie wiem jak to nazwac pojawił sie jak przeczytałam wypis ze szpitala (w środe wyszliśmy) zagrażający poród przedwczesny..nie dopuszczałam do siebie takich myśli, a w tamtej chwili uświadomiłam sobie co nam zagrażało.
pozdrawiam was mocno!
przepraszam ale nie próbuję nawet nadrobić.
pozdrawiam Was mocno
 
izka help..!!!! czy w ciąży mogę stosować xylorin (ksynometalozine..?)
bo już umieram od tego kataru.. ;(;(;(

może która inna wie..? bo oszaleje!
 
Madziu domyslam sie jaki to byl wstrzas dla Ciebie .... wspolczuje Ci przeogromnie i dokladnie rozumiem. Sama leze w szpitalu z zagrozeniem przedwczesnego porodu .... sonisia szkoda ze nie wczesniej zapytalabym lekarza, ale chyba poszedl do swojej kanciapki na drzemke :(
 
reklama
sonisia chyb nie można używać żadnych kropli do nosa, ewentualnie na bazie soli morskiej... Ale lepiej z kimś to skonsultuj
 
Do góry