reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy, Rady i Ploteczki Krakowskich Mam

reklama
On wiecznie mi ucieka... Dlatego najcześciej jeżdzimy wózkiem, bo ja nie nadązam czasem z gonieniem za nim. No ale po jedną rzecz wózka brać nie bd... Jakoś dałam radę haha
 
Tak? My też tam poszliśmy po tym jak z krokusa wyszłam... młody miał frajde a ja jogging :D jak wrażenia? Dla mnie ogrom tego sprawił że nie wiem tak na prawdę co tam jest hehe
 
My byliśmy przed moim pójściem do Krokusa...myśleliśmy, że jest k... w pampku i chłopaki poszły do domu ;-) Ogólnie sklep całkiem ok tylko bez sensu, że tak blisko entliczka..
 
Tak to prawda z tym entliczkiem... zrobili dużą konkurencję bo mają więcej produktów... nie wiem jak cenowo to wygląda ale fakt że 2 prawie takie same sklepy są koło siebie.
 
Niektóre ceny wyższe inne takie same...ogólnie fajne rzeczy majä a ich firmowe są w rozsądnych cenach. Mały wybór wózków...młodemu się podobało bo wszystko w zasięgu wzroku i ręki :p
 
Ostatnia edycja:
Mhm ją tam tylko nowy kubek niekapek kupiłam bo ciągle coś się nam psują... wiecznie się leje i nie wiem czy ja złe kubki kupuje czy syn je psuje czy co :/
 
reklama
Do góry