reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy, Rady i Ploteczki Krakowskich Mam

Elutka te tyłem to jak dla mnie porażka pomyśl co dziecko ma zrobić z nogami ?? takie roczne ma juz problem a 3-4 letnie? jak dla mnie to nie ciekawe rozwiązanie :) ja kupiłam tryfix z isofixem zadowolona jestem bardzo pasami nie naciagłam nigdy tak fotelika jak jest teraz zamocowany sztywno a fotelik wygląda tak DSCN1494.jpg
 

Załączniki

  • DSCN1494.jpg
    DSCN1494.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 39
reklama
ulala z tego co widziałam to te foteliki są na tyle obszerne, że dziecko nie ma problemu z nóżkami:) Gdybym miała troszkę więcej kasy to może i bym się zdecydowała na taki tyłem. Tobi nam bardzo fajnie "siedzi" w samochodzie, mega sztywno, mierzyliśmy jakiś inny chyba z chicco to praktycznie fruwał po siedzeniu. Tobi jest bez isofixa, ale szczerze mówiąc nie wiem czy jest jakaś zabójcza różnica między tymi z i bez. ulala fajny ten masz Romer, ale niestety nie na moją kieszeń...:)podoba mi się! ;-)ale muszę Cie chyba okrzyczeć...fotelik montuje się za siedzeniem pasażera...:)
 
Ostatnia edycja:
Paulina do niczego nie ma przymusu, ale tak jak napisalas jest najbezpieczniej:-)poza tym zakladajac, ze jedzie tylko kierowca i dziecko chyba jest to opcja optymalna, latwiej kuknac do malucha, podac mu cos, dziecko widzi mame czy tate itd. po prostu najwygodniej
 
Kurcze niby tak niedawno młody jeździł w tym foteliku 0-13 a wydaje mi się jakby to wieczność była :szok: zwłaszcza że teraz już taki dużo no i co najważniejsze wygadany :D
 
Czesc Dziewczyny, dawno nie zgladalam na BB
Dzis bylysmy z Mala na szczepieniu (drugie dopiero) i powiem,ze dzien byl staszny:-( Samo 'wkuwanie' Lea zniosla dzielnie, nie plakala. Ale po 2h zaczela plakac i do wieczora wlasciwie nie przestala. Zapytam doswiadczonych mam, czy takie zachowanie po szczepieniu jest normalne?
Pozdrawiam
 
Paulina12 - my własnie wybieramy fotelik dla Lilki a w przyszłym tygodniu pojedziemy je przymierzać... Lila jeszcze mogłaby pojeździć w tym najmniejszym foteliku ale się wścieka i wymiotuje w samochodzie więc jeśli to choroba lokomocyjna to lepiej żeby jeździła przodem do kierunku jazdy.... też się zastanawiałam nad MC Priori i pewnie przymierze ale nie przekonuje mnie on... zastanawiam się także nad Chicco X-pace i szczerze mówiąc wygląda na solidniejszy i wygodniejszy dla dziecka... ma tyle samo punktów w testach ADAC (które nie są dla mnie całkiem wiarygodne bo wg. nich najbezpieczniejsze są foteliki z ochroną tłowia, które przy dachowaniu nie trzymają dziecka w ogóle a przy czołówce mogą pognieść przez nacisk "poduchy" organy wew. dziecka)... ale tak jak mówię - musimy poprzymierzać i dopiero zdecydować....
AriaArt - dostałaś się do laryngologa?? jak się czujesz???
Ulala - fotelik fajny ale cena:szok: poza tym my nie mamy w samochodzie isofixa:-( szkoda ale samochodu tylko z tego powodu zmieniać nie będziemy....
Elutka - popieram zdanie na temat fotelików montowanych tyłem do kierunku jazdy - na pewno są znacznie bezpieczniejsze! aczkolwiek ceny ich obecnie są zaporowe a i nie wszystkie dzieci chcą w takich fotelach jeździć... tak jak pisałam u nas chyba sie rozwija choroba lokomocyjna a wiem jaka to katorga jeździć w takim przypadku tyłem....
Farf - u nas z reguły po szczepieniu Lila była senna ale słyszałam że dziecko może byc pobudzone i płaczliwe bo jednak ingerencja w jego organizm była... a jak nocka? oprócz płaczu nie było innych objawów? gorączki, guzka w miejscu wkłucia? mam nadzieję że dziś już jest lepiej... a przypomnij mi ile ma Twoja Córeczka?
 
Karola a no dostałam się. Nadal zapalenie ucha i już 3 antybiotyk z rzędu.

Farf
u nas zawsze był spokój po szczepieniu, ale słyszałam ze dzieciaczki mogą być nadpobudliwe i płaczliwe.
 
reklama
Do góry