reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
To ja tu współczuję Vill, że biedna nie ma z kim pogadać i zapraszam ją do nas... :-D;-) A dziewczyny bawią się na całego na fejsie! I o tipsiorach i pejczykach rozmawiają :-D;-)
Kajam się zatem łokrutnie :wink:
 
wszyscy mnie pamietaja a ja nie pamietam prawie zadnej nie mowie o tych z ktorymi bylam jestem i bede w stlym kontakcie.Kolezanki ktore twierdza ze nas znaja podczytywaly i tak dalej moze byscie tak sie ujawnily powiedzialy cos o sobie bo generalnie wy wiecie o nas wszytsko a my o was nic grupa zamknieta fejsbookowa :-) jest mega zamknieta i przykro mi bardzo ale chyba mamy juz nad stan i przyjac nikogo nie mozemy :p niestety fundusze niepozwalaja nam na przyjownie wiecej osob do naszego zajebistego grona ;)
 
reklama
Do góry