reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Dziewczyny a czujecie moze taki puls w brzuchu,ja na dole samiutkim czesto czuje , czy to mogloby byc serduszko dzieciatka , czy to cos innego,czy to moj jakis puls i jeszcze czuje w dole samym dole taki jakby dzidzia cos tam grzebala naprawde takie dziwne uczucie, macie tak ???? Czułam też juz czkawke u maluszka ale to czułam ze to czkawka ,tamto jest tak inaczej :cool:
 
reklama
alicja mi sie wydaje, że to Twój puls, teraz mamy dużo krwi i rozszerzone naczynia krwionośne, więc gdzie nie przyłożyć rękę tam czuć
ivi, ale fajnie dobraliście się z mężem

my po pierwszych zajęciach ze szkoły rodzenia, bardzo fajnie :-)
 
My na pierwsze zajecia ze szkoly idziemy 17 stycznia mam nadzieje ze tez bede zadowolona :)
Kacper przez cały dzien sie prawie nie ruszal ale teraz sie łobuziak obudzil i kopie wiec mi lepiej bo tak nudno troche bylo bez niego
 
Włąśnie niedawno wyszedł gość - przyszły chrzestny ojciec :-), spędziliśmy bardzo miły wieczór na pogaduszkach :-)
Poprasowałam ubranka jeszcze jakies ze dwie pralki na mnie czekaja, ale te ubranka to ja moge codziennie prac
Na pewno będziesz musiała codziennie prać… albo co 2 dni, już wkrótce hahaha

nefi moje Małe raczej w tym miejscu się nie wypina, bo jest ułożone tak, że główkę ma po lewej stronie, a po tej stronie to co najwyżej rączkę
atomówka ja tych na 56 mam jeden komplet – śpiochy body i kaftanik (do szpitala) i sam kaftanik, który kupiłam wczora; a reszta jest na 62 i ciut większe; ale tak naprawdę to chyba mi się uzbiera max jedna pralka
Manta oj tak murzynek jest the best , można robić murzynkowi wariacje
Ja też chce na szkołę rodzenia
 
i my idziemy spać co by nabrac sił na wizytę u diabełtologa! bleeeeee.
wolalabym caly dzien leżeć u ginekologa na "samolocie" :p

dbajcie o siebie. dobrej nocy, bajkowych snów;-)

Perelandra - a z tą Twoją cukrzycą - nie cukrzycą się w koncu pogubiłam jak to wyszło, hyhy :))))
 
a ja mam wrazenie ze moj synek bedzie duzy w sensie jakies 58 cm... - M. mowi ze on nie bedzie duży bo nie ma po kim ja mam 162cm a M. 174 chyba jesli dobrze pamietam wiec maly nie ma w kogo rosnac ale jakos tak mi sie wydaje ze bedzie duzy... jak narazie jednak kupilam kilka rzeczy na 56 bo przydadza sie. mam juz 2 szuflady w komodzie ubrn dla malego ale ciagle mi sie wydaje ze to malo!

ok dobrej nocki :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejo!

Wy tu sie zegnacie juz na dzisiaj, a ja dopiero wpadlam luknac, kuknac co u Was, ale chyba nie nadrobie:-(
mam istny sajgon w domu, bo dojechala moja druga sis z siostrzencem, wiec mam pelny domek; rodzicow, sis, 2 dziewczynki (3 i 4 latka) oraz sis i siostrzenca 2,5 nooo caly dzien istny szal, chalpa przewrocona do gory nogami :szok:

bede odgruzowywac chyba ze 2 tygodnie jak pojada :cool:

mam nadzieje, ze Kasiurek sie odezwala, ze wyszla do domu i wszystko dobrze u niej!
rano mi pisala, ze ma isc do domu.

a ja dla odstresowania, co by mnie łeb nie napieprzal za przeproszeniem od tego halasu, wybralam sie dzis do fryzjera, a wiec na porodowke pojde juz w miare ładna :-D
wazne, ze pokolorowane, obciachane i juz czlowiek czuje sie jakis taki zadbany heheh

duzo nie popisze, bo klikam tu ojcu nad sama glowa, a mama mi tu pochrapuje nad uchem :cool: (lapek w salonie), do sypialni go nie wyniose, bo tam juz sie sis rozlokowala.....hm...no nic trzeba isc spac....


pozdroweczka lasencje! uwazajacie na siebie!
od przyszlego tygodnia bede w koncu na biezaco uffff i ta cisza w domu........... ;-):-D:-D
 
Do góry