reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

cześć laseczki
kurcze co z tą naszą Kasiurek.. .Mieli ją kłaść do szpitala ale zdaje się że 3 stycznia dopiero.. Najważniejsze że będize pod opieką i w razie czego będą mogli szybko zareagować.. :tak: Kochana trzymamy kciuki!!

u mnie ogólnie masakra, walczę z zapaleniem zatok.. Zaczęło się jak młody poszedł do przedszkola na początku grudnia. On już prawie zdrowy, a mnie trzyma cały czas.. Już inhalacje z majeranku robię bo brak mi pomysłów:( nie chcę antybiotyku ani bujać się po lekarzach.. buuuuuuu :-:)-:)-(

ivi spróbuj jeszcze inhalacje z sody oczyszczonej. takie bąbelki sie robią i głebiej wchodzi to w zatoki i na głowę okłady ciepłe, najlepiej sól gruboziarnistą sobie podgrzac na patelni, wsypać do woreczka jakiegoś i przykładać. bardzo rozgrzewa i trzyma ciepło.
 
reklama
Ivi zrób sobie prześwietlenie i maszeruj do lekarza :unsure: Lepiej teraz niż potem leżeć tydzień i ryczeć z bólu ... wiem niestety coś o tym :baffled:

Angel rozumiem , to musi być frustrujące takie czekanie i analizowanie każdego bólu i ten strach ... Spróbuj znaleźć sobie jakieś zajęcie które trochę zajmie Twój czas... może gry komputerowe które uwielbiasz , albo zrobisz coś na nasz pożytek i powklejasz jakieś fajne przepisy od M ( skoro taki zdolny ) albo uporządkujesz przepisy ( zrobisz spis treści ) ... Może wyszukasz jakiś fajnych przepisów dla matek karmiących :tak:

A my chyba się zbierzemy do Babci M i poczekamy tam na niego ... Bo już z Borysem strasznie na siebie zaczynamy krzyczeć
 
Angel trzymaj się dzielnie, głowa do góry.

Ja sie wybrałam na wycieczke dzis. Wsiadłam w autobus i pojechałam do miasta... Wzięłam mame i poszłyśmy kupic lampy. :p Kupiłyśmy wszystkie które nam w domu brakowało. Wróciłam do domu ze zgagą i bólem głow. teraz mam zamiar piec placka orzechowego na nowy rok. :D
 
Angel - jakimi liniami leciałaś? Myślałam, że już się odchodzi od tych dziwnych zaświadczeń. U mnie Lufthansa i amerykańskie (przynajmniej te, które sprawdzałam) biorą na pokład nawet do 36 tygodnia i to bez żadnych świstków. Ja na wszelki wypadek mam karteczkę od lekarza (naprawdę to jest karteczka, taka z notesiku, odręcznie napisane, że jestem w ciąży i mogę latać;-), obstawiam, że większość pracowników polskich lotnisk by się nawet nie rozczytała), ale nikt mnie o nią na lotnisku nie pytał. Zobaczymy, jak będzie przy powrocie:baffled:.
 
mini - gdyby mnie głowa bolała albo miałabym gorączkę to bym nie kombinowała.. A ja mam "tylko" zatkane wszystko u góry tak że nie czuje zapachów i nie mogę oddychać przez nos.. Mam nadzieje że tzw "domowe sposoby" dadzą radę.... ale jeśli nie polepszy się w ciągu paru dni to obiecuje że po NR idę do lekarza:tak:

angel - główka do góry.. Pewnie że będziesz się obawiać tego bólu, ale im bardziej będziesz się go obawiać tym gorzej dla Ciebie:/ Może faktycznie spróbuj się czymś zająć, co?

u mnie własnie goście świąteczni pojechali (moja mama i brat). Chata pusta! Dziecko śpi (jeszcze.... ), w wypiekaczu który przyniósł nam Mikołaj piecze się chlebek z dynią a ja ogarniam domek :tak:
 
Cześć dziewczyny widzę dzisiaj wieści nie bardzo:-(
Bozenka - trzymam kciuki żeby było wszystko ok i żeby malutka posiedziała w brzuszku.
Ajako- przekaż Kasiulce pozdrowienia i powiec ze za nią też trzymamy kciuki.
A ja też mam jakieś kłucia ale lekkie i zaczynam się martwić leże i nie ruszam się.
Angel- wszystko będzie dobrze, bądź dobrej myśli
Ivi- jest taka nowość ibuprom zatoki spray i można używać w ciąży.Mi pomogło:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry