reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Haj!
No więc, młody już nie gorączkuje, ale za to ma znów zawalone gardło i srajda nadal się utrzymuje ;/ No i żeby było zabawniej mam małżona w domu z grypą... a chyba każda z nas wie jak panowie potrafią umilić dzień gdy są chorzy... ;)

Eee... widzę że niektóre z was nieźle były leczone/sprawdzane pod kątem hormonów na nfz, ja niestety nie miałam tyle szczęście. Przez 2 lata starań o dziecko, i chodzenia na nfz do gina, bo ciągle nie miałam @ żaden nie chciał mi nigdy zbadać choćby hormonów tarczycowych. Dopiero gdy trafiłam do super babki (z tym że niestety prywatnie) wyszło jaki u mnie bałagan z hormonami.
A więc przede wszystkim mam mega niedoczynność, która unormowała mi się nieco po ciąży, ale już z czerwcu tsh miałam na poziomie 7 (ichnich jednostek) ;/
W ciąży też miałam cukrzycę, ale to przez to że brałam leki mocno obciążające trzustkę. Ale o tym wiedziałam już je przyjmując ;/ to taki koszt jaki chciałam ponieść by mieć Jontka.
Maria zdrówka dla chorusów! No i czytałam że w końcu udało ci się pannę Polę zaszczepić, no i jaką słuszną wagę ma panienka :) A bardzo daje ci w kość jak tak nie śpi w dzień?
Vill dobrze że jednak szpitalny wywczas was ominął! A dostaliście jakieś leki na poprawę siuśków?
Madzik nooo... bratowa mojego męża też ma do mnie pretensję że nadal się cycamy! i ciągle słyszę głupie docinki w tym temacie, ale średnio mnie to rusza! Na szczęście nie widujemy się za często :)
Nefi ja młodemu daję Ibum lub Paracetamol (wszystko w syropie) - i powtórzę jeszcze by zwrócić uwagę na by właściwie przeliczyć dawkę, a nie dawać tak jak tam piszą tylko przeliczyć wg wagi!!! A jak dzisiejsza nocka Natki?
Last zdrówka dla Roksi!! Ja jeszcze na wzmocnienie Jontka daję mu tran Molles (czy jak to się tam pisze).
Kasiulka Jontek śpi na brzuchu do 2 msc życia i mimo wszystko i tak wędruje po łóżeczku... a najczęściej to śpi taki upodlony pod płotem :)

No a plany na dziś: uciekać z domu bo małżon marudzi gorzej od Jontka ;)
 
reklama
Witam
Vill oj ale sie porobilo u was zdrowia dla Rafala-i oby wszystko zakonczylo sie pomyslnie
nefi ja jak na razie tylko raz dawalam i byl to czopek po szczepieni i szybko ulge przyniosl malej
kasiulka no moje dziecko zawsze jest na gorze noc w noc odbija sie na piecie czy jak...

My wczoraj bylysmy na zdjeciu bioderek i wszystko ok -ja spokojniejsza-dzis za to wizyta u neurologa.zobaczymy co powie.
Dziewczyny nie wiem czy to normalne w czerwcu mialam okres kolejny w polowie wrzesnia i nadal nic -czy to normalne?Wybiore sie do ginekologa bo wypada by mnie przebadano po porodzie,ale na razie moj lekarz ma urlop wiec musze cierpliwie czekac.
 
heej :)

no powariowało to moje dziecko, pobudka 8 razy. Nie da się matce porządnie wyspać.
aina taa chory chłop, to masakra. A dwóch to ja już współczuje. Przynajmniej młodszy dzielniejszy. Ale z tymi hormonami to ja nie wiem, czy to jakaś choroba cywilizacyjna? w zasadzie każda z nas, ma jazdy. Tekst "upodlony pod płotem" rozbawił mnie do łez. Dzisiaj jak mąż pójdzie zajrzeć do Grzesia, to zapytam go czy tak nie leży :DDDD
nusia właśnie czasami udaje sie mu dać parę łyczków z butli i od razu w kimę, ale czasami od razu się wybudza jak czuje że nie cyc
last
gratuluje wychodzącego ząbeczka, niech się szybko przebija
ewstra wydaje mi się, że to normalne. Po porodzie chyba jak w wieku wczesnego dojrzewania. Musi minąć czas, żeby wszystko się normalnie poukładało. Super, że z bioderkami wszystko ok, powodzenia u neurologa!
 
Ostatnia edycja:
hej lasencje kurde jakoś o tym bb zapominam, wszystkie prawie na FB siedzą
Eh obiecałam sobie ostatnio,że będę tu wchodziła regularnie ale..... zapomniałam hahah

Kasiulka pisałaś może tutaj o spotkaniu marcowych babyboomowych warszawianek?
Jest plan spotkania w Warszawie pod koniec listopada, jak któraś nie czytała na FB a jest chętna zapraszamy:)
 
Ja bym z chęcią przyjechała z Rosi na to spotkanie ale niestety nie opłaca nam się na 1 dzien i wracac wieczorem chyba bym zwariowała z Roksaną sama samochodem :/ a znów żeby gdzieś po hotelach spać to czy ja wiem... może na wiosnę jak coś, jak będziecie ponownie robić jakieś spotkanko to wtedy wpadniemy :))
 
atomówka mówiłam i ogłaszałam

właśnie się załamałam +3kg, w sumie nie powinnam bo sobie strasznie folguje i kg lecą do góry. Koniec tego obżarstwa
 
Aina Pola nie śpi całe dnie ale robi to zupełnie bezboleśnie:) to znaczy zupełnie nie marudzi. Czasem tylko ma gorszy dzień gdzie nie wolno mi się ruszyć z miejsca:)

a wiecie że moja lekarka mi powiedziała że tran od 2roku dopiero wolno podawać.

kasiulka teź tak poleciałam w kilogramy ale prawda jest taka że pozwalam sobie na wszystko! :(

last a ty ile km masz do warszawy?
 
Maria to chociaż tyle dobrze że młodzież za skórę nie zachodzi, a wiadomo nawet te najbardziej lajtowe egzemplarze mają gorsze dni, które wolą spędzać u mamy na rękach :)

ehhh... ja też jestem na plusie z wagą ;/ Ale za to przed @ byłam aż 3kg, a jak już dostałam to tylko 1, ale to i tak mnie nie usprawiedliwia, bo strasznie dużo ważę :(

U nas normalnie zdrowotna równia pochyła: wczoraj przez cały dzień bolała mnie głowa, aż w końcu doszłam co to za ból! mam zawalone masakrycznie zatoki! I tu moje pytanie: czy mogę wziąć ibuprom zatoki?
 
aina wg. ulotki nie można " Leku nie należy stosować w ciąży i okresie karmienia piersią" http://www.doz.pl/leki/p2825-Ibuprom_Zatoki

A ja sobie na jutro zaprosiłam swoje rodzeństwo cioteczne z dziećmi, także muszę coś przyszykować i dom ogarnąć. A w niedziele przylatują moi rodzice. Miesiąc byli w delegacji, w związku z tym jestem strasznie stęskniona. Na lotnisku Grzesiowi damy w rękę tabliczkę babcia&dziadzio. Moja mama pewnie się popłacze. W poniedziałek jadę z nimi do Puław na tydzień. A tam jest moja koleżanka z Anglii ze swoją 3 tygodnie straszą od Grzesia Alą. Także super mi się zapowiada przyszły tydzień, więc może być mnie mało.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiem, że wg ulotki to nie wolno, ale wiele jest takich leków min. paracetamol! A poza tym nasze dzieci są już duże i same przyjmują leki na ibuprofenie... dlatego się zastanawiam...
 
Do góry