reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

hej.

Mnie to dzis chyba w kaftanie wywioza...moje dzieciaki daja takie przedstawienia ze rece opadaja...dawno tak nie bylo jak dzis :/ Kacper to juz na maxa przesadza...ciagle ryk i wrzask o wszystko...dzis nie dosc ze wstal o 6:30 to przechodzi sam siebie :/ jak zawsze chodza na drzemke miedzy 13 a 14 to dzis juz spia od godziny , mam nadzieje ze po drzemce zrobi im sie lepiej bo nie wiem jak wytrzymie z nimi do wieczora....

Ja dzis na obiad upichcilam bigos...o 7 juz na piecu sie gotowalo hehe...dobrze ze dalam rade go dokonczyc przy takim cyrku w domu.

Madin malej apetyt wrocil hehe...niech je dziewczyna a co :)

Ja chyba tez wybiore sie po melise ale nie wiem czy u mnie ona zadziala...
 
reklama
Hej,ho
Ja to dzis juz 3 kawy wypilam a dalej mi sie spac chce:-D
Z rana padalo to pojechalysmy autem do znajomej i male wybawily sie z jej synkiem i pieskiem.Teraz jedza chlebek a potem tez do lulu ida.
Madi i Marzenka duzo sil i spokoju !Mi ostatnio udaje sie jakos nerwy opanowywac,zobaczymy kiedy zas pekne hahaha
 
Witam :) U nas dziś w miarę ok, wstaliśmy o 8 a już zaraz 13. Mój maluch doszedł pewnie do wniosku, że dziś mi odpuści znęcanie się nad matką i zaatakuje może jutro z zaskoczenia dla niepoznaki dziś jest naprawdę grzeczny :D Pogoda dziś nie zachwyca ale popołudniu trzeba się wygrzebać z domu... Na szczęście w weekend ma być w miarę, a będziemy mieli gości i przydałoby się gdzieś wyruszyć. Dziewczyny ja już przestaje mieć pomysły na obiady dla młodego a zwłaszcza ciągle powtarzający się repertuar zup już nawet mi wychodzi d... Zwłaszcza że młody jest alergikiem i nasz jadłospis jest ciut okrojony z możliwości :/ Może macie jakieś swoje przepisy które były by jakimś urozmaiceniem? Pozdrawiam ciepło i spokoju życzę sobie i Wam :)
 
mk28 a na co macie alergie? Bo u mnie Zuzia mleko,jajko ,jabklo i truskawka tez do dupy szczegolnie ze Marta nie ma alergii i musze tak kombinowac zeby mogly jesc z jednej michy,bo gotowac dla jednej co innego i dla drugiej inne to nie za bardzo !
Polecam blog Smakoterapia smakoterapia
 
marzenka no to masz cyrk na kółkach...Siły życze! I cierpliwości! Hehhe z działaniem melisy na mnie tez ciężko.....to za słaby psychotrop dla mnie:szok::-) Jak miałam ciąg dni na pełnym wkurw...niu to piłam melise zaraz po przebudzeniu tak profilaktycznie i potem jeszcze kilka razy, ale efekty marne....!

mk korzystaj póki masz taryfe ulgową u swojego dzieciaczka:-) U mnie grzeczność w ich wykonaniu trwa bardzo krótko, a jak się już przydarzy to napawam się tymi chwilami:tak:

Mamo Twoje małe mają kawalera.....a nie kłócą się o niego?:-)

Ja też śnięta chodze......mała spać nie dała i obudziła się o 6.....więc może zrobie sobie święto i położe sie z nią za chwilke.....
 
madin jasne ze poloz sie z mala....ja wczoraj zrobilam sobie dzien drzemki i jak maluchy zasnely to tez sie polozylam i od razu mi lepiej sie zrobilo....dzis nie moge bo mam Zuzie...
mk28 korzystaj korzystja z dobrego humorku malucha :) jak to dzieci mozenim sie zmienic z chwili na chwile heh...

Dobrze ze u mnie zadne nie ma alergii, jadaja wszycho wiec tyle mam spoko...

a co do zup...to u mnie tez najlepie wszystkim pasuja zupy-czasem juz brak pomyslu...:/ a najbardziej im pasuje pomidorowa,ogorkowa i zurek a no i jarzynowka :)
 
MamaZ&M u mnie młody na mleko i seler. Poza tym na testach wyszły jeszcze jakieś tam pierdołki jak orzechy ale bez tego w jadłospisie można się obyć. Dziękuje za stronkę chętnie poszukam czegoś nowego :)
 
mk28 fakt mleko to najgorsze wrrr ale na szczescie jest tyle zastepnikow;mleko sojowe ryzowe owsiane ,spokojnie nalesniki na tym trzasniesz;ja nie raz robilam i jadly.Najgorsze u mnie jest jajko,bo to prawie w kazdym ciastku,no i do plackow czy wlasnie nalesnikow tez powinno sie dawac zeby trzymalo wszystko do kupy....ale i bez tego sobie jakos radze.Moje lubia jeszcze placki z dyni lub cukini ,moja mama nam zawsze robila,albo sama cuknie w plasterki lekko posolic opanierowac i tez jedza ;ja sama to uwielbiam.A na smakoterapii super przepisy ,tez z nimi eksperymentuje.
Madi moje nie bija sie o kawalerow ,bo pod dostakiem ich maja,chyba z 5.Wszyscy nasi znajomi co maja dzieci to sami chlopcy,takze jest w czym wybierac.A dzis Zuzia szalala z psem a Marta psow sie boi wiec prawie caly czas przesiedziala mi na kolanach.Kolega zdazyl je zielonym mazakiem ( zmywalnym dzieki bogu) wymazac,po buzi i po bluzkach :-DWesolo bylo :-D
 
MamaZ&M a czym zastępujesz wapno? Zgodzę się że jajko jest przekichane :/ A z drugiej strony fajnie by było żeby wogóle na nic dzieciaczki nie miały alergii... Mi się marzy poranek kiedy na śniadanie podaje małemu płatki z ciepłym mlekiem i nie muszę stawać na głowie żeby wymyślić jakąś nowość na kanapkę, biorąc pod uwagę że w 90% wędlin i parówek znajdują się mleko i inne nie za bardzo korzystne dla dziecka super dodatki i ulepszacze smaku :/
 
reklama
mk28 nie zastepuje niczym,poniewaz w tym mleku sojowym dla dzieci ktore kupuje jest wapn.Nie myslalam,zeby podawac jej ekstra wapn dopoki je pije.Pomysle nad tym...
Moja pije takie oo mleko Alpro Drink +1
http://www.alpro.com/nl/drinks-naturel
z tego Alpro Soya jest tez smietana i super smaczne puree ziemniaczane na niej wychodzi.A platki dawaj z tymi innymi 'mlekami'' ja tak robie,albo owsianke tez na mleku owsianym.
Ano to czytanie na wszystkim jakie sa skladniki tez mnie dobija,2 x dluzej w sklepie schodzi :wściekła/y:
 
Do góry