reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Nana, a probowalas pasty z migdalow? moze na nie nie bedzie uczulony? albo pasztet wlasnej roboty z warzyw? jak chcesz, zapodam Ci przepis. czy on raczej niejadek i nie probuje takich rzeczy?
 
reklama
Ja wlasnie mu zakupilam probiotyki w pl bo wiem ze na skaze i ogolnie na alergie to pomaga.No a pasztecik to sprobujemy mysle ze nie pwoinnien miec uczulenia bo warzywa je i nic mu nie jest ,a czy bedzie chcial tego nie wiem .Ha ha w pl jak bylismy to chleb ze smalcem wcinal
Wzroc mi na priv moze ten przepis chyba ze inne mamy chetne.Ja wlasnie odbylam rozmowe kwalifikacyjna na skypie :-D no i teraz musze czekac na odzew.
 
Ostatnia edycja:
No mosiala zrobic bo mialam problemy hormonalne ale to dobry lekarz jest ginek i endokrynolog.Najleprzy lekarz moj jak do tej pory.
Jak u ciebie robalku?
U mnie w miarę

Madziula ja wpadam do Pl, raz na rok i mojemu gin patrzy na mnie jak nie na pacjętkę ale na babę która już nie przyjdzie bo i tak siedzi za granicą, a że chodzę prywatnie i on jest jedynym prywatnie przyjmującym lekarzem to ma szybki zarobek, bo ile to wypisać receptę
 
pragne tylko dodac co do probiotyków że te co podała sencilla są od 6 miesiaca..... wiec radze przywozić z pl dla mniejszych dzieci... ja własnie robie zamowienie hehehehe

RObale to ja mam inne doświadczenia, mam super ginekologa w pl co zbada mnie od stóp do głow, da badania jakie chce , wypytuje o rozne sprawy , interesuje sie..... takze z miłą checia do niego chodze....
 
reklama
Do góry