reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Hej dziewczyny (; My już po usg. Dziecko ma dwie ręce, dwie nogi i żołądek ^^
Jest też ruchliwe (to zdecydowanie po mnie ;p) no i ogólnie wszystko wygląda tak jak powinno. Tylko wyszło o tydzień młodsze niż myśleliśmy. Przesunął mi się termin z 13 na 19 marca.
Muszę sobie dopasować suwaczek. Ale to jutro bo dzisiaj mój K. ma urodziny (;
Dodaję pare fotek



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
reklama
Ags sliczna istotka, stawiam na chlopca po ogledzinach zdjecia :D ;p
no i od dzisiaj 200 dni do porodu, jeeej, potem bedzie 100, potem 50 i wybije godzina zero niczym sie obejrzysz. A kiedy bedziesz miala nastepne usg ? Bedzie cos jeszcze przed 20-tygodniem ? moj maluszek mial pierwsze zdjecia z 13 tygodnia i wtedy dzidzius juz calkiem inaczej wyglada, juz nie taka kijaneczka.


doris a ty nie masz przypadkiem samsunga? ja jak pisze z telefonu to tez zamiast spacji wstawiam milion kropek i czasem mi sie juz nie chce zmieniac.

niestety ale jesienna pogoda juz sie zaczela, chcielismy isc na spacer ale co jakies 15 minut pada a potem sie przejasnia. Ech, wrzesien sie zbliza wielkimi krokami...najchetniej bym przespala ten caly dzien.

8 wrzesniowych dzieci juz siedzi na zewnatrz , nic tylko czekac na kolejne ;o)
 
Witam.
Dooczytalam wszystko (chyba).
ja dziś pożegnalam moich rodzicow, brata i kuzynkę. Zostali jeszcze teściowie z chłopakami szwagra, ale... do poniedziałku już nie daleko, więc jakoś przeżyję. Juz nawet wiem co będę robić jak pojadą
wink2.gif
.
Mąż bedzie w pracy, dzieci w szkole a ja z Olivią wreszcie odpoczniemy od zgiełku. Pralkę będzie prała RAZ dziennie, zmywarka będzie myła RAZ dziennie, wszystkie moje kuchenne przedmioty wrócą na swoje miejsce a ja wreszcie odetchnę.... I co najważniejsze - będę robić tylko to, na co mam ochotę:-D
Zdałam sobie sprawę, że 20 września kończy mi się macierzyński i trzeba będzie szukać pracy... Musze znależć coś na popołudnia zebym nie musiala znowu miec na karku mamy lub teściowej
wink2.gif
 
Agss gratuluje dobrze skonstruowanej Dzidzi :)
Iskierko będziesz miała trochę spokoju. Ja Cię rozumiem, tez nie lubię dużo ludzi w domu. Odwiedziny i pomoc są fajne ale do czasu:)
Madziula jak się czuje Twoje malenstwo? Mam nadzieje ze będzie tylko lepiej.
Moja Emilka tez ma biały nalot na języku ale wydaje mi się, ze to od mleka bo raz ma wiecej, po karmieniu, raz mniej. W razie co mam Aphtin z pl to użyje.
Ayni moze Twój synus urodzi się 9 wrzesni:) w moje urodziny hehe
 
hejka

Agss Gratulacje ;D

Iskierka nareszcie spokój... i tak duzo wytrzymujesz...

Milka tak , juz lepiej, uszko juz sie czyste robi... a nalot z jezyka w koncu schodzi... Milka to latwo sprawdzic, sprobuj zetrzec ten nalot jesli zniknie to mleko jesli nie zniknie lub chwilowo to plesniawki :)
 
Ayni chłopiec mówisz? (; Moja rodzicielka dalej obstawia dziewczynkę a K chłopca :p
Nie wiem czy będę miała usg... na razie nic nie mówili, kolejną wizytę mam 26 września zobaczymy co wtedy powiedzą...
A jeszcze trochę więcej niż 200 dni bo mój suwaczek jest o tydzień do przodu. Z om wychodzi mi termin na 13 września a z usg na 19stego.
Pogoda faktycznie dzisiaj okropna... te urwania chmury oO

Milka i Madziula dziękuje (;
Madziula dobrze że z Małą już lepiej (;
Milka a jak tam karmienie?

A my po urodzinach K (; czuję się objedzona, okropnie objedzona... Moja teściowa zrobiła roti ^^ i bara's. Genialne (;
 
Agss ja chyba nie rozumiem.. Hm masz termin na wrzesień?
Z karmieniem lepiej. Pielęgniarka z cb poradziła mi żebym raczej dawała malutkich pierś bo ona i tak z niej wyciągnie wiecej niż laktator, co widać jednak po tym jak przybiera na wadze. Średnio powinna przybierac ok 250 do 300 gram na tydzień a Emila przybrała ok 400. Także nie jest zle. Jakoś teraz się najada chociaż wola częściej.
Moze byc tak ze niebedziesz miała usg az do 20 tc. Ja dopiero po tym miałam wiecej bo się okazało ze malutka ma większa główkę niż wynosi średnia i musiały położne to kontrolowac
 
Ayni chłopiec mówisz? (; Moja rodzicielka dalej obstawia dziewczynkę a K chłopca :p
Nie wiem czy będę miała usg... na razie nic nie mówili, kolejną wizytę mam 26 września zobaczymy co wtedy powiedzą...
A jeszcze trochę więcej niż 200 dni bo mój suwaczek jest o tydzień do przodu. Z om wychodzi mi termin na 13 września a z usg na 19stego.
Pogoda faktycznie dzisiaj okropna... te urwania chmury oO
A my po urodzinach K (; czuję się objedzona, okropnie objedzona... Moja teściowa zrobiła roti ^^ i bara's. Genialne (;

tez wlasnie zauwazylam, ze chyba musialas pokickac miesiace :D Twoj dzidziul nie moze byc na wrzesien, bo wtedy ciaza trwalaby 14 miesiecy :D No co ty Ags! hihi

Milka cholerka wie jak to bedzie, mi to w sumie pod koniec tego tygodnia wszystko jedno juz bedzie, bo wtedy ciaza bedzie donoszona i niech sie dzieje co chce. Zobaczymy kiedy lokator zdecyduje sie na przeprowadzke. Szczerze mowiac juz mnie troche irytuje to lazenie jak kaczka no ale musze chyba sie uzbroic w cierpliwosc jeszcze... Pokaz ta swoja Emilke, nie badz taka ;p


z moich dzisiejszych osiagniec to sie pochwale ze upieklam ciasto z truskawkami i bananami i poszlismy nakarmic sarenki, aaa no i zrobilam pranie. Wiecej niet.
 
Choroba oczywiście nie wrzesień tylko marzec! Widać wczoraj już nie kontaktowałam... tak to jest po tygodniu wstawania o 5 rano:-D Nie mam pojęcia skąd mi się ten wrzesień w głowie zamieścił oO
Milka to ładnie przybiera (;

Chciałabym wcześniej mieć jeszcze usg.. najlepiej po 16 tyg bo ciekawam co będzie... ale za bardzo na to nie liczę (;
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dames :D Ale pogoda, już po lecie, teraz tylko jesień, jesień i deszcze:eek:
Agss no to może Twoje maleństwo w moje urodziny trafi :D A mojej znajomej położna też właśnie obliczyła inaczej i było ok 2tyg różnicy i jeszcze raz ją wysłała normalnie w ok 12tygodniu :)
 
Do góry