reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Agss sobota to już tuż tuż :D teraz na usg już będzie widac maleństwo dobrze, dla mnie te zdjęcia takich maleńkich nóżek z pierwszego usg to najlepsze jakie moje dziecię miało do tej pory:tak:

Ayni torba?!haha ja dzisiaj drugie pranie zrobiłam dopiero ale nad torbą muszę się zastanowić i pozbierać chociaż w jedno miejsce co mi tam trzeba mniej więcej bo napewno się okaże że mi dużo brakuje yhh

I dzisiaj zauważyłam że te bony co były z H&M 50% to mam z terminem do końca sierpnia więc jednak teraz będę musiała je wykorzystać a nie po porodzie jak planowałam;/
 
reklama
Agsss swietne wiesci, fajnie, ze wam sie podobalo. A co to za kropelki ? Nie slyszalam jeszcze o tym ;)

"Moja" praktyka poloznych jest naprawde super, ale ten aparat do usg to maja chyba z marktplaatsu, bo tak nie wyraznie pokazuje ze moj to tam nigdy nic nie widzi co jest na zdjeciach, a ja sie musze duzo domyslac. Na poczatku myslalam ze to przez ten moj tluszcz, ale bez przesady
:-D

Kallie u mnie nie ma duzo do pakowania, szlafrok, 2 koszule, klapki i szczoteczka z pasta, ew swoje kosmetyki, ale nie trzeba bo leza tam sanexy jakies, ciuszki dla dzidzi i maxi cosi. no i dokumenty :D

Ale jak porownuje z tym co pisza na wrzesniowkach to w pl nawet swoj papier toaletowy trzeba przyniesc i w ogole gdybym tam musiala to chyba wielki kufer bym musiala spakowac
:-D

wlasnie mysle co tu zrobic z cukinia bo mam 2 piekne egzemplarze w lodowce :D
 
Kallie no niedługo ale jak się na coś czeka to wiesz (; a jutro jeszcze do dentysty muszę iść...
Ayni kropelki floradix z naturalnych składników, dostałam jedne z magnezem i jedne żelazem.
Cukinia pycha, ja dodałam do moich tart wczoraj (;
 
agss ja te kropelki dostałam w paczce ze szpitala po porodzie , razem z innymi kosmetykami dla dzidzi i drobiazgami :D


jeju pamietam jak ja leciałam pierwszy raz do połoznej a potem na usg, jak na skrzydłach a teraz mam swoje dziecie .....

ale powiem wam ze nie tęsknie za wielkim brzuchem.... teraz wszystko tak lekko przychodzi heheh
 
Madziula ja właśnie się tak zastanawiałam jak to znów bez brzucholka będzie i w ogóle normalnie z boku na bok jak się można przewrócić hehe Ale mam pewne obawy że mi będzie mimo wszystko na początku tych kopniaczków brakować i że tak dziwnie jak nic się w środku nie będzie wierciło

Ayni co do polskiej listy szpitalnej to masz rację, że chyba torbę podróżną trzeba by było. Ja jeszcze jakieś lizaki w torbę zamierzam wrzucić jakby miało długo trwać a jeść bym nie mogła to tak oszukam No i ciuchy na wyjście też chyba jakieś, nie wiem sama jeszcze dokładnie yhh

Agss Twoje tarty wczorajsze wyglądały przepysznie hmm ide coś zjeść heheh
 
Hej. Kallie lizaki kojiecznie wez,ja wzielam krowki i sie przydaly tym bardziej ze pod koniec ciazy nie jadlam slodyczy;)ja nie wzielam szlafroka i dodatkowej pizamy a szkoda bo musialam zostac dobe w szpitalu i M musial jezdzic,a wolalby byc z nami. Ayni nie wiem czym roznia sie te biale od zielonych ale sa chyba delikatniejsze. ja na sam poczatek mialam huggisy bo tylko one mialy wyciecie na pepuszek.Teraz uzywamy pampersow-sa super mieciutkie,ale jezeli chodzi o chlonnosc to wg. mnie nie za bardzo zmieniam pieluszki dosc czesto a dupcia jes wilgotna. dobrej nocy.
 
Doris to już napewno wezmę:D tylko muszę je kupić i od razu zapomnieć bo zjem wcześniej heh mnie od ok 7mies wzięło na słodkie, niby już nie tak bardzo teraz no ale pokusa w domu to juz ciężej a Ty mi smaku narobiłaś tymi krówkami, uwielbiam a jadłam daaawno temu:/

Yokasta co tam u Ciebie jak się czujesz?
Hmm i gdzie Alexja? ona przede mną i Ayni była ale chyba jeszcze w dwupaczku, prawda?
 
reklama
hejka

ja w ogole szlafroka w szpitalu nie miałam... tylko 2 koszule nocne i t-shirt.... 2 koszule odrazu wywaliłam bo je zuzylam poprostu..... pokoje sa odrazu z prysznicami wiec nie ma daleko zeby wdziewac szlafroka...... w ogole wzielam nawet kosmetyki do kapania bo tak pisalo na liscie a pani sie smiała w szpitalu ze ja wszystko mam ze soba, ze by mi dali na miejscu miniaturki....

a co do ubranek dla dziecka do porodu... dziewczyny nie pakujcie duzo... ja tyle spakowałam a tak naprawde ubrali ja tylko w body , pajacyki i czapeczke... czaepczki musza byc conajmniej dwie bo jedna zakladaja zaraz po porodzie i ona idzie w smietnik bo bedzie brudna z tego wszystkiego... i duzo wody... ja mialam 1l wody ze soba i przy samym porodzie to wypiłam hehe co prawda mnie pytały czy chce cos do picia ale sie dostanie szlanke czegos i tyle, a to sie chce pić jak wielbładowi haha

Kallie oj uwierz ze bedzie ci sie chciało jesc, ja byłam głodna jak wilk.... na szczescie dostalam sniadanie szpitalne....

a my dzisiaj zas do lekarza, Martynce wycieka woskowina z ucha, musimy sprawdzic czy to nie zapalenie ucha... jeju co sie jeszcze przypałęta....
 
Do góry