reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

reklama
Witam:) ja tak na chwile bo dalej brak unternetu;/ przestal dzialac nam modem i czekamy na nastepny, mial byc po tygodniu a tu dalej nie ma;/

Madzia, Milka ogromne gratulacje!:)
Ayni, Kallie teraz wasza kolej:) juzcoraz blizej:p

Agss gratuluje fasolki:)

u nas powoli leci, jest juz calkiem dobrze:) daje sobie rade ze wszystkim, wkoncu potrafie sie zorganizowac aby wszystko gralo:)
Synek rosnie jak na drozdzach, 28 sierpnia pierwsze szczepienie:) teraz ciagle sie nam usmiecha:) noce prawie przesypia, budzi sie rzadko o 3 i codziennie o 5.30:) a potem do 11-12 slodko spimy:p
mi spadlo 20 kg od porodu;/ z jednej strony dobrze a z drugiej strasznie wisi mi skora na brzuchu;/ tragedia;)
 
no mnie też właśnie coś jak opisujesz tyle że nie jest to uciążliwe tylko nie przyjemne po prostu. w necie czytałam że sporo kobiet tak ma w ostatnim stadium. plus jeszcze inne dziwne rzeczy. Każda oczywiście inaczej lol.


haha Agss może tak być. :D A faktycznie ostatnio ten barszcz z uszkami a teraz te pierogi lol. Chyba gdzieś mi siedzi chęć na wigilijne potrawy. Żebym jeszcze męża po karpia nie wysłała :D żartuje. Ale zjadlabym też salatke jarzynowa. i jakieś ciasto też. Any way właśnie zdecydowałam że pójdę do sklepu i zobaczę ile dam rady wziąć. mąż już dzwonił że zapisał mnie do szpitala na poród.

u mnie wieje masakrycznie :confused:

berniak no w końcu jesteś... a skąd teraz piszesz? kiedy wam naprawie ten net? musicie ich terroryzowac !! hihi
fajnie słyszeć co u was. ile Ci jeszcze zostało? 20 kg to baaaaardzo szybki spadek. synus Ci wysysa dosłownie!
 
Ostatnia edycja:
Ayni kochana jestem juz 5 kg do przodu...:) ale wcale sie nie ciesze bo to troche za szybko;/ jak mi sie wroci to podwojnie:)
pisze od sasiadki, a my czekmy tak dlugo bo to na gwarancji jest i tak im sie jakos nie spieszy, a musi przyjsc poczta z innego miasta, wtedy ci z naszego zadzwonia ze juz jest idt;/

Oj brakuje mi Was strasznie:) nudzi mi sie i nie mam nic czasem do roboty:)

A tu Moje malenstwo:D DSCF0419.jpgDSCF0434.jpg
 
Dzien dobry:-)
Witam nowa forumowiczke:tak:
U nas ostatnie 3 dni to walka normalnie. Na poczatku myslalam, ze Emilce chodzi o to, ze za goraco...ale okazalo sie ze jednak nie:no:
Caly dzien na cycu, w przerwach placz. Na noc mleko sciagane, pomagalo dawanie butli co ok 4 godz. spala cala noc. Ciocia poradzila zeby dac jej troche mleczka modyfikowanego i tak zrobilam. Dzisiaj spi jak zabita. Daje jej raz takie raz moje mleczko. Okazalo sie ze nie jestem w stanie jej wykarmic do konca. Pokarm niby jest, ale malo. Nie dalo nic sciaganie i ciagle dostawianie. Mam nadzieje, ze nie zaniknie. Rano sciagne ok 160 ml z dwoch piersi, po calej nocy, pozniej krople jakies. Dzisiaj sciagalam o 9 i dopiero o 17 i wtedy znowu bylo duzo(ale po jakim czasie:no:) Podobno takie problemy zdazaja sie glownie kobietom po cesarce. Nie jestem za bardzo z tego zadowolona bo mialam zalozenie ze bede corcie karmic tylko piersia a tu klapa. Nie jestem w stanie wyprodukowac tyle ile ona potrzebuje. Oczywiscie postaram sie dawac jej jak najwiecej mleka z piersi, ale jak sciagam to rzeczywiscie nie jest go tyle ile ona chcialaby:-(
Trudno...
Teraz moze uda mi sie cos w domu zrobic jak corcia smacznie spi:-) bo ostatnio nawet z obiadem ciezko bylo:tak:
Berni slicznosci chlopczyk:-) Jakie ma jasne oczy. Moja corcia ma duzo ciemniejsze. Niby granatowe ale tak jakby cos brazowego tam bylo. Chociaz to chyba jeszcze za wczesnie zeby prorokowac
Ayni to juz ostatki wiec musisz uzbroic sie w cierpliwosc i odpoczywaj poki mozesz bo pozniej to roznie z tym.
Agss ja tez sie zastanawialm nad tym testem. Doszlam do wniosku ze jak u nas w rodzinie nikogo chorego niema i nie jestem w wieku "zagrozonym" to niema co. Glownie przez to ze drugie badanie moze byc niebezpieczne dla dziecka. Niema co ryzykowac i za wczasu panikowac.
 
Ostatnia edycja:
Milka widze ze kazda na początku ma jakieś problemy z karmieniem..... ja mam o tyle szczescie ze mam duzo mleka, bo co 2-3 godz sciagam 150 ml z obu piersi ... wiec zawsze mam cos w nadmiarze w lodowce...
Milka poki masz swoje mleko obojetnie ile to dawaj .. zawsze lepiej coś niz nic..... jak czesto sciagalas laktatorem?? mi polozne kazały co 3 godz po 15 minut na piersc na pobudzenie laktacji i sie udało :)


Berni ściagnełam cie myslami..... fajnie ze u was ok :) mam nadzieje ze tu powrócisz jak bedziesz miała neta ;)
 
Do tej pory sciagalam tylko ze dwa razy dziennie. Tak tylko zeby na noc byl zapas. Teraz sprobuje czesciej. Mam nadzieje, ze pomoze:tak:
Dawac napewno bede poki jest:tak:
 
bernadetka ale śliczny maluch i jakie ma duże oczka *_*
Ayni karp... omg nie lubię ;) No ale święta coraz bliżej (;
Milka będę się starać nie panikować... a Ty masz niezłe przeboje z tym karmieniem... mam nadzieję że niedługo się wszystko unormuje.

Oo dziewczyny pochwalę się moim dzisiejszym obiadem bo mnie wena dopadła :



Uploaded with ImageShack.us
 
Witam dziewczyny,jesli chodzi o.spadki wagi to ja tez zgubilam juz 21kilo zostalo.2 ale nie robie z tego tragedii bo przed ciaza bylam dosc szczupla przy wzr.170cm.wazylam 54kilo wiec nawet jak zostanie to ok. Mam pytanie czy myslicie.ze jak pojde do lekarza domowego i poprosze o skierowanie do ginekologa to.da mi bez problemu czy powie ze to zbedne ceregiele,bylam u poloznej i mowola.ze.spoko ale wg.mnie wyglada to tam nie.za.ladnie-tzn. inaczej niz przed.a jak z tym u Was? kurcze a bylismy w Polsce piec tyg. po porodzie i nie pomyslalam zeby isc do gin. Demencja ciazowa;)
 
reklama
Do góry