reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Uciekam, poczytam jutro :-) lece po kremik na brzuszek, zdecydowałaam się na FISSAN-w aptece okolo 20zl, wlasnie mnie koleżanka przekonała. Bardzo wydajny i nawet spłycił jej rozstępy z przed ciąży :-) sprawdzimy.

Ściskam cieplutko wszystkie mamuśki.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za pocieszenie. Mnie i tak dalej dół trzyma :-( codziennie musze jezdzić na uczelnie (godzina drogi). Wszędzie dziury, telepie strasznie w samochodzie :( boję się, że to przez to. Niewiem co zrobie jak nie będe mogła chodzić na zajęcia :(
 
Habcia, a nie możesz sobie załatwić indywidualnej organizacji studiów???
Ja tak miałam w ciąży i przydało się. Może nie będziesz musiała chodzić na wszystkie zajęcia i egzaminy będziesz zdawać w dogodnych dla Ciebie terminach.
 
golimek a gdzię się załatwia coś takiego? Pierwszy raz słysze. Jak narazie byłam u jednego prowadzącego, pytałam się go czy jest możliwość wczesniejszego napisania egzaminu, to mi powiedział, że sesja się zaczyna 20 stycznia i wtedy on zrobi zerowy termin. A ja niewiem czy dotrzymam :(
 
habcia - współczuję z szyjką. Teraz proszę na siebie bardziej uważać!
golimek - co to znaczy, że masz u siebie dołującą pogodę? Na Śląsku jest taka piękna pogoda - że szkoda marnować dnia na siedzenie na "D" a że biegam od rana (mam wolny dzień!!!) to nogi mi tak napuchły, że strasznie mnie bolą i chcę się walnąć do łóźka. Ale szkoda mi tego słoneczka i ciepełka za oknem :-(
Postrzalka - oj to trzymaj nogi złączone do swojego terminu! :-D

A ja na rozstępy używam Perfecta mama (brzuch, uda, pośladki)- i jestem bardzo zadowolona, bo wygładził mi moje ponad 10 letnie rozstępy na pupie! Nawet mąż zauważył, że jest ich mniej, są mniejsze i bledsze. Śmieje się, że do końca ciąży może w ogóle znikną :-D
Oprócz testów na glukozę, mam dzisiaj jeszcze wizytę z mamą u lekarza w szpitalu i zakupy. Zaczęłam kupować swoją wyprawkę do szpitala. Szlafrok i biustonosz do karmienia - kupiony! :tak:
i nie mogłam się oprzeć sweterkowi i bluzie dla dzidzi na ciuszkach... :sorry2:
 
ardzesh, w Poznaniu pada i jest zimno:-( wczoraj było ponad 20 st i sloneczko a dzisiaj szok. Nawet Franek mi od 2 godzin śpi, co nie jest normalne, ja też zaraz zasnę:-)
 
ogólnie jest tak ze trzeba do swojego rodzaju skóry dopasować, nie ma zasady ze te drogie sa lepsze bo czasami krem za 20 zł okaże się podobny w działaniu albo lepszy od tego za 100...
 
reklama
Habcia strasznie Ci wspóółczuję. Ale po poczytaniu o dziewczynach z przedwczesnymi skurczami i skracaniem szyjki, stwierdzam że to nie powód do zamartwiania się. Najwyżej Ci lekarz coś tam założy, zaszyje czy jakoś tak, no i leki też są. Ale skoro nic Ci nie zaordynował, nawet leżenia, to pewnie nie skróciła się bardzo tylko o jakieś nieznaczące milimetry, także główka do góry. Ja dzisiaj byłam na glukozie, 75, niestety po dwóch próbach wypicia tych dawek, położna kazała mi przyjść za tydzień z cytryną. Żygałam jak kot. Co gorsza smak nie był wcale straszny, bo to cukier, tylko mój żołądek to odrzucał. Masakra, czułam się strasznie, chciałam wytrzymać, ale siła wyższa. Kupiłam dzisiaj sukienkę do ślubu, wreszcie. Boję się trochę że urosnę i będzie za mała, ale specjalnie ma mały zapas. Już się nie mogę doczekać. Przy okazji wizyty w szpitalu lekarz mnie zbadał, iuu od dwóch tygodni nie przytyłam ani gramusia, szyjka twarda, zamknięta, długa, dzidzia tez ok. Mimo potwornych skurczy od wczoraj, nie rodzę:)Teraz leżę i probuję je wyciszyć.
 
Do góry