reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Golimku, mam ponczoszki;-) i o dziwo nie sa takie najgorsze, ale roznicy jakiejs szczegolnej nie zauwazylam.:sorry2: Wystarczy, ze dluzej pochodze i zaczynaja mnie bolec lydki i mam okropnie ciezkie nogi, a w pracy, to juz w ogole porazka. Dzis bylam u lekarza i wiecie co mi powiedzial? Ze zylak, to jest dopiero wtedy, kiedy zyla jest gruba jak palec!:angry: No myslalm, ze padne! Ja mam niespelna 25 lat i nogi jak moja babcia! A na pocieszenie powiedzial mi jeszcze, ze do konca ciazy bedzie o wiele gorzej... Ech, zegnajcie minispodniczki...:-(;(

-j- ja mam ten detektor, ale raz jeden jedyny udalo mi sie uslyszec serduszko (i wcale nie jestem pewna, ze to bylo to), ale za to slychac kopniaczki:-p
 
reklama
Emkamek na ciężkie nogi polecam żelik za kilka groszy z serii Babydream z Rossmana
6c0980b49dbfc0a181ea09bcc8640172.jpg
, ja używałam go w poprzedniej ciąży i używam teraz i jestem bardzo zadowolona.. Do żylaków też mam dziedziczną skłonność ale spódnicę ciążową mam jedną a urodziłam się i tak w spodniach ;-)
 
rzeczywiście piszecie tyle, że trudno nadrobic:) wróciłam od fryzjera i z zakupów..ach jaka teraz jestem śliczna:-D co do sapania..też to mam..męczę się tak szybko, że szok!!a do lutego jeszcze tyyyyyyyle czasu..chyba pod koniec to już w ogólę nie będę się ruszac:zawstydzona/y:
 
Megusku dzieki wielkie!:-) za miesiac moj mezczyzna leci do Polski, to mi przywiezie.:tak:
A teraz dzidzia pobrykala po prawej stronie i tam juz zostala, mam taki smieszmie krzywy brzucholek:-D
 
Witam dzisiaj,
Ja właśnie wczoraj miałam akcję z sapaniem, ale nie tylko. Wracałam ze sklepu w zwolnionym tempie i wchodząc po schodach takie mnie sapanie złapało i ból kłujący z lewej strony na dole i w ogóle wejść nie mogłam. Jak się wreszcie wtoczyłąm i zajęłam się przygotowywaniem stołu do partyjki scrabble to tak mi sie słabo zrobiło (ból był nadal) że aż się na podłogę po stole zeslizgnęłam i sie M przestraszył. Sama sie zleklam, ale zaraz goście mielli przyjść więc się w garść musiałam zebrać, balkon na całą szerokość, zimna woda i jakoś się unormowało, ale stracha narobiło.
 
moja dzidzia śpi i nic się nie rusza. Co to jest jak mnie tak w jednym miejscu na brzuchu piecze i swędzi? Nic nie ma widocznego tzn. normalna skóra jest w tym miejscu tylko piecze juz sie zastanawiałam czy to może jakiś rozstęp mi sie chce zrobić. Nie wiem skąd sie to wzięlo.
 
I połówkowego nie mialam :wściekła/y:

Lekarz stwierdzil ze jednak w 23 tygodniu zrobimy bp wtedy lepiej juz widac serduszko, a ja juz sie tak nastawilam :-( posluchalismy serduszka, zwazyl mnie (na plusie kolejne 4 kg:zawstydzona/y:) i kazal sie stawic za 2 tygodnie.Ale jestem zla :wściekła/y: wogole mam dzis zly dzien, obiad mi nie wyszedl i wogole :no:
 
milenka o masz Ci los, a to jak się zapisywałas to wtedy nie powiedzieli, że na 23 tydzień najlepiej? Ja jak szukałam i dzwoniłam się dowiadywałam to mi pielęgniarka od razu powiedziała że najlepiej na 23 tydzień sie zapisać bo wtedy wszystko lepiej widać już i tak też mnie zapisała tzn.tez nie bardzo byly terminy inaczej, ale sama tak szukała żeby na mój 23 tydzień było.
Szkoda bo się nastawiłaś i tyle nerwów, ale to już na nastepny raz sie nie denerwuj wcześniej teraz wydenerwowałaś juz swoje :-)
 
No ja juz po usg :-) Super uczucie musze przyznac ze lezke nie raz uronilam :sorry2:
Dzidzia zdrowa!! pokazali mi wszystkie narzady nawet 4 komory w serduszku i aorte. Głowka jest tuz przy pecherzu moczowym i dlatego miala problem ze zmierzeniem jej a ja juz wiem dlaczego tak czesto latam siku ;-) Mierzy 20 cm od nozek do pupci i wazy pol kilo, a najlepsze ze naszej dzidzi ptaszek odpadl i stała sie dziewczynka :-D wczesniej na 80% byl chlopczyk teraz odwrotnie :tak:Wiecie juz stres opadl i strasznie mi sie spac chce :shocked2:
 
reklama
Do góry