reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

magdus czekamy na wieści po usg

Oj dziewczyny ja też sapie i męczę się jakbym już miała rodzić a co dopiero będzie w lutym aż boję się pomyśleć:szok:
 
reklama
Hej dziewczyny :-)

Tak, ja też się meczę szybko, wyjście do sklepu z Kuba we wózku dwa osiedla dalej i powrót to normalnie dla mnie wieeelka wyprawa. Moja mama dziś do nas przyjedzie na kika dni to może mi pomoże coś i w sumie mam nadzieję że za jakiś czas i teściowa się zjawi bo nie daję czasem rady, Kuba to wulkan energii.
A ja po USG mam takie wieści ;-) : dzidzi zdrowe, rozwija się prawidłowo, ograny ma na swoim miejscu, waży pół kilo :-), ale wstyda jest (podobnie jak i Kuba nie chciał odrazu się ujawnić;-) Nogi skrzyżowane a na miejsce gdzie byłoby coś widać padał cień mojego pępka :-D Tak więc jako ostatnia o ile w ogóle się dowiem bo w 32 tyg kto tam w brzuszku mieszka....
 
megusek to dzieciątko postanowiło potrzymać was w niepewności:-):-) już ma charakterek ukształtowany;-)

dziewczyny faceci w ogóle myślą że orzesadzamy a sami przy byle grypie zachowują się jakby to były ich ostatnie godziny:sorry2::-)
 
A ja jak czytam o tych brzuszkach , problemach ze spaniem , problemach z chodzeniem , bólach pleców i wszystkich innych bólach to czuję się wyobcowana :-(
Mnie NIC nie boli , śpię normalnie i nawet na brzuszku nadal bym mogła gdyby nie podświadoma myśl że dzidzię przygniatam , we wszystkie ciuchy mieszczę się nadal bez problemu i NADAL NIE WIDAĆ MOJEGO BRZUSZKA :wściekła/y: a ja tak chcę go już mieć ! Kiedy ja w końcu zaczną kupować ciuchy ciążowe ? Czy w ogóle zdążę do lutego ? Nawet ubranek dla Maciusia nie kupuję bo sprzedawczynie pytają czy to dla koleżanki - kuzynki ? Normalnie załamka .
 
Witajcie!!!
Ledwo żyję. Jest piękna, jesienna pogoda a moje ciśnienie leci na łeb na szyję.. :baffled: Od kilku dni boli mnie przez to głowa i skutecznie utrudnia mi funkcjonowanie. :baffled::baffled::baffled: Do tego zaczęly mi się jakieś dziwne bezsenności i co gorsza doczytałam, że to całkiem normalne w ciąży:crazy: Upsss..zaczynam narzekać..już kończę moje ględzenie..
Trzymajcie się Lutóweczki!!!!
 
Asus, mnie też nic nie dolega, żadne bóle, bezsenności itp. Trzeba się cieszyć z tego powodu, bo pewnie na nas też przyjdzie czas. Ja naprawde sie cieszę, że brzuchol jescze maly i że mam tyle sily, przy Franku jest tyle roboty i ze nie ogarniam czasami co się dzieje.
Megusek mój syn to też wulkan energii, jest nie do zdarcia...szkoda, że jeszcze płci nie znasz, ale najważniejsze, że dzidzia zdrowa:-)
Emkamek
, a co z Twoimi żylakami??? Te rajstopki pomagają? Może też takie powinnam sobie sprawić.
 
Dziewczyny przypomniało mi się , że niektóre z was zakupiły się w detektor do słuchania serduszka maluszka. Chciałabym tylko wiedzieć jak on się wam sprawuje?
 
reklama
Do góry