reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
kraf Ładna sukieneczka. Ja przeszlam trzy miasta w poszukiwaniach i nic :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: W koncu kupilam złotą satynową spodnice i brazowa bluzeczke. Nic innego sie nie nadawalo. Ale w gruncie rzeczy nie wyglada to zle. Najwazniejsze, ze mojemu Markowi sie podobam, a slub i tak kameralny w gronie samych najblizszych (13-14 osób) wiec nie mam sie czym przejmowac. Liczy sie towarzystwo :tak: Juz sie nie moge doczekac, za tydzien juz bede mezatka i jestem z tego powodu baaaaaaaaaaardzo szczesliwa :-)
 
kraf83 bardzo ładna :> Obyś nie zmarzła :-) życzę słonecznego śłubu!
larkaa ale się narobiło :) a ty już męskie ciuszki kupiłaś hehe. Dlatego ja na razie kupuje uniseks! i wózek też chce kupić taki, żeby ewentualnie drugie dziecko jeśli będzie innej płci nie miało do mnie wyrzutów po wielku latach, że jeździło w wózku, wskazującym na inną płeć.
 
kraft83 szkoda , że nam sie nie pokazałaś w całości. Sukienka bardzo ładna, przynajmniej nie będzie cię aż tak uciskała.
To co dziewczyny za tydzień bawimy sie na weselu Milenki?Kraft ty w tą sobotę nie będziesz już singielkiem? ;-)
A przypadkiem to Milenka nie ma dziś panieńskiego?;-)
 
Ardesh no właśnie, ah te ciuszki ;) ale co tam, 10 ciuszków Benetona za 60 zł to taniocha, kilka dam córci, a kilka w prezencie komuś. W końcu teraz wszyscy w ciąży :D

kraf ładna sukieneczka :)
 
larkaa 10 ciuszków za 60 zł Benetona? Gdzieś ty to kupiła? W Chinach? :-D:-);-)
no i tak. mam konto na naszej klasie. a co? :) chcesz podglądać? ;-)
 
reklama
Na Teneryfie w Oulecie :D u mnie we Wrocławiu beneton nawet nie ma ciuszków dla dzieci, nie wiem jak w innych miastach :) kurcze łapałam śpioszki po 2 euro, sweterki po 4 euro, rewela :) żal było nie brać :)
a ja chętnie pooglądam fotki :D miał byc zamknięty topik i nie doczekamy sie go chyba w końcu :D
 
Do góry