reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Golimek udanej podróży.
A ja pędzę do szkoły maluchów zaprowadzić. Jak dobrze, ż edzis juz zaczyna sie weekend. Osattnio bardzo szybko mi czas leci, czy wam też?
Buzialki :-D
 
Jak dobrze, ż edzis juz zaczyna sie weekend. Osattnio bardzo szybko mi czas leci, czy wam też?
Buzialki :-D

Ja zawsze myślałam, że jak się siedzi w domu non stop to można się pochlastać z nudów- a ja siedzę praktycznie od początku gdyż męczyły mnie okropne wymioty..
A teraz nawet nie wiem kiedy czas mi płynie.. myk i już kolejny tydzień za mną:szok:
 
....

Elwis przykro mi, że nie jesteś zadowolona z usg. :-( A czy nie możesz jakoś reklamować usługi? My też myślimy o 3D/4D, tutaj jest okrutnie drogie, tutaj w miescie nie chcę iść bo byłam z koleżanką i nie podobała mi się obsługa, i to, że całe usg miało trwać 45 minut, a trwało 15, jakość mierna, nic nie było widać w sumie... Może skusimy się w innym miejscu, godzinę drogi stąd.
...

wiesz co, już to olewam. tak naprawdę wszystko jest ok, wymiary w normach. a że lekarz nie jest doskonały i że czuję niedosyt to inna sprawa. szkoda, że nie potwierdził tej cipki :-(, ale nic to. za to usg nie płaciłam (bezpośrednio), mam pakiet z pracy, któy mam doliczony do przychodów i za który płacę podatek.
 
Larka gratulacje!!! no teraz to juz tylko wypoczywac :)

Milenka gratuluje odwagi...no i super wyrozumialego faceta.

Nana ja tez balam sie poczatku siedzenia w domu, a teraz to nie wiem kiedy ten czas ucieka. Leci jeszcze szybciej niz jak chodzilam do pracy. A tak w ogole to jestem w szoku, bo niedawno jeszcze wszystkie tak niesmialo pisalysmy o dwoch kreseczkach, potwierdzaniu przez gina..a teraz juz o kopniakach piszemy. Ani sie obejrzymy a beda wiesci z porodowek.

Co do imienia. Tez myslalam, ze juz wszystkie wybralyscie, a ja dalej nic nie mam. Mi podobaja sie praktycznie wszystkie imiona no i kazde ladnie brzmi z nazwiskiem :) Czekamy zeby potwierdzic plec i jakos bedziemy musieli sie zdecydowac, ale latwo nie bedzie.
 
Hej Dziewczyny :-)

Ja tez chetnie bym sie wybrala na jakis urlop, bo tu u mnie szaro i ponuro. Ale juz niedlugo zamieszkam z moim mezem i napewno czas bedzie plynal o wiele przyjemniej :tak:
 
golimek udanego urlopu!!! nabierz trochę słoneczka dla nas

elwis
szkoda że facet tak olewacko podszedł do sprawy ale najważniejsze że mała elwiska zdrowa i ładnie rośnie:-):-)

Widzę że z imieniem wszystkie mamy problemy u nas ciągle coś przeszkadza i nie możemy zgrać się w swoich wyborach ale na szczęście jest jeszcze czas
 
ja wczoraj sobie myślałam i wymyśliłam, że Jakub i Jagoda to by było fajne rodzeństwo :-). nawet mąż nie powiedział od razu że nie :cool2:. do krótkiego nazwiska na K by pasowało :-)
 
reklama
Dawno mnie nie było, ale jak pisałam byłam na wycieczce - niespodziance przygotowanej przez mojego ukochanego :-) Celem podróży okazała się wymarzona i uwielbiona przeze mnie Praga :-D A na dodatek, podczas wieczornej wycieczce stateczkiem po Wełtawie, w wieczornym oświetleniu Pragi, mój kochany oświadczył mi się :) Jestem przeszczęśliwa :tak::tak::tak:
A wczoraj mieliśmy USG połówkowe
icon_smile.gif
I już na 100% wiadomo, że z nami jest mała Weroniczka
clap1.gif
clap1.gif
Mała ładnie rośnie - waży 353 g, wszystkie wymiary są w normie. Jest bardzo ruchliwa, ale niestety chyba wstydliwa, bo nie pozwoliła sfilmować sobie buźki. Cały czas zasłaniała ją rączkami, a nawet nóżkami, choć pani dr bardzo usilnie próbowała zmusić ją do zmiany pozycji
icon_wink.gif
W końcu bardzo zaczęła się nudzić i porządnie sobie ziewnęła
icon_lol.gif
No cóż, może jeszcze kiedyś da się nagrać twarzyczkę w brzuszku
icon_smile.gif

Wszystko było ok, jedynie okazało się, że na mózgu na prawej półkuli jest torbielka. Pani dr, powiedziała że oczywiście trzeba to kontrolować, ale nie ma się czym przejmować. Mówiła, że często tak się zdarza podczas tworzenia się naczyń w mózgu i torbielka znika samoistnie
icon_rolleyes.gif
Wodogłowie to na pewno nie jest. Tylko jak tu się zbytnio nie przejmować...
Poza tym mała coraz mocniej i intensywniej kopie i tak fajnie mi z nią w brzuszku, choć tak naprawdę nie mogę się doczekać kiedy już się urodzi
icon_wink.gif


Niestety nie uda mi się nadrobić wszystkiego co pisałyście :baffled: Szkoda, ale na bieżąco postaram się być :happy2:
 
Do góry