reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

larkaa witamy w gronie osób z wyższym wykształceniem :-) Bardzo się cieszę!!!
i co? powiesz teraz, że obrona to pikuś i formalność?! I że nie warto się denerwować?
jeszcz raz GRATULACJE! :cool2: :-):tak::-D:cool2::elvis:
 
reklama
larkaa GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER! MASZ TO JUZ Z GŁOWY :)

Ja dopiero zaczynam sie brac za pisanie pracy...

Milenka masz super faceta :) dobrze, ze mu powiedziałas, on napewno to docenił.
 
larkaa gratuluję, super że masz to za sobą:-):-):-):-)
milenka, nie myśl już o tej całej sprawie, każdy czasem jakieś głupstwo zrobi. Dobrze że mu powiedziłaś i wszystko ok jest.
A mnie przez tydzień nie będzie, jutro lecimy, hura:-):-):-) Zyczę Wam i sobie aby ten tydzień był udany. Pewnie jak wrócę to nie nadrobię tego co napisałyście. Pozdrawiam wszystkie mamusie i maleństwa:-)
 
Golimek, zycze udanego wypoczynku! Zazdroszcze Ci cieplutkiej Grecji, ech. Bawcie sie dobrze, cieszcie sloncem i wracaj do nas cala i zdrowa:happy2:
 
Laarka wielkie gratulacje!!!Też mnie to niedługo czeka.
Ja muszę trochę posmęcić, niestety stawianie brzuszka znów dzisiaj dokucza i dzidzia kopie tak napastliwie, że aż czasem czuję lekki ból. JaK KOPNIE W PRZÓD to spoko, taki masaż od wewnątrz, ale jak walnie w tył macicy, nie wiem co tam jest to czuję takie dziwne uczucie, lekki ból, no i obrywam w pęcherz od wczoraj, potem szybko muszę lecieć do kibelka. Rośnie mi bokserka po dziadku.
 
Po pierwsze:

90.png


Mamaflavii współczuje przejść zdrowotnych... :-(Oby cała rodzinka szybko stanęła na nogi. :tak:

Aga221122 mam ten sam problem z imieniem dla synka, a dla dziewczynek jakoś więcej opcji mi sie podoba. Najsmieszniejsze jest to, że jak wiedziałam, że będzie dziewczynka to nic mi sie nie podobało, za to dla chłopaka wydawało mi się, że jest z 10 imion, które śmiało mogłabym nadać dziecku... no a teraz mamy dla dziewczynki a dla chłopca zero... Tzn jak już pisałam na wątku o imionach - mamy polskie imię Tymoteusz, ale w angielskich warunkach imię to nie ma racji bytu. :baffled:

Elwis przykro mi, że nie jesteś zadowolona z usg. :-( A czy nie możesz jakoś reklamować usługi? My też myślimy o 3D/4D, tutaj jest okrutnie drogie, tutaj w miescie nie chcę iść bo byłam z koleżanką i nie podobała mi się obsługa, i to, że całe usg miało trwać 45 minut, a trwało 15, jakość mierna, nic nie było widać w sumie... Może skusimy się w innym miejscu, godzinę drogi stąd.

Habcia nie mam takiego uczucia. Może dzidzia w jakiś szczególny sposób naciska Ci na pęcherz? Mówiłas o tym lekarzowi?

Kurcze, jestem wyczerpana pracą w 5 szkołach, nie dość, że męczące jest takie ruszanie się z miejsca na miejsce to jeszcze tracę moje przerwy na dojazdy. Niby szefowa mi powiedziała, że mam sobie sama regulować przerwy, ale jak się zaczyna lekcja o określonej porze to nie moge przyjść po 15 min bo nie będę w stanie wytłumaczyć nawet dziecku co ma robić. :-(Z drugiej strony jest bardzo ciekawie, bo mam różne dzieciaczki od najmłodszych 3-4 latków do starszych 11 latków. :tak: Jurto mam wolne za to i dziemy z Ingusią do małpiego gaju. Przynajmniej się wyszaleje to moje dziecko. ;-) Dziś kupiłam jej pierwsze w życiu mazaczki i wiecie co ta zrobiła? otóż zrobiła sobie makijaż permanentny hahaha, na szczęście zdążyła sobie pomalować tylko usta na czerwono, do oczu jeszcze nie dotarła ;-):-D
 
LAARKA szczerze Ci gratuluje :)

Milenka najwazniejsze, że wszystko sprzyja ku dobremu i że Marek nie ma Ci tego za złe :) teraz to tylko o przyjemnych rzeczach myśl :) o Maluszku i Twoim juz niebawem cudownym Męzu :) Wszystko będzie dobrze, zobaczysz :)

Nathalie dzieci mają fantazje hehehe...

Pozdrawiam i przytulam Maluszki do serca :)
 
Dziękuje wszystkim za miłe słowa :) Faktycznie ardesh więcej stresu niż to jest warte jest przy tym:)
Nathalie uważaj z flamastrami, ja jak byłam mała wymalowałam na wszystkich zdjęciach ludziom oczy na różowo :D tato do dziś nie może mi wybaczyć swoich pomazanych zdjęć z wojska... :D
antar ja póki co wydaje mi sie że mały kopie mnie tylko na zewnątrz albo nie zdaję sobie nawet sprawy z tego :)
golimek udanych wakacji, Kreta jest cudowna!!!
 
reklama
Do góry