reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Nimfii "brak śluzu" sprzyja poczęciu dziewczynki ;-)a na poprawe śluzu wiesiołek łykac 1000mg do owulacji, po już nie bo może działać poronnie, no I flaxseed oil omega 3-6-9 1000mg też dobrze wplywa na sluz :) testy owulacyjne nie do konca są wiarygodnie, ponieważ hormon LH, który wykrywaja czasem wzrasta I test jest pozytywny a do owulacji nie dochodzi I pęcherzyk nie peka a kobieta mysli, że skoro test był pozytywny to owulacja była na 100 % a gdyby robiła dalej testy okazło by sie, ze za kilka dni jest kolejne podejście do owulacji I wowczas dopiero pecherzyk peka. Zatem aby potwierdzic owulacje trzeba mierzyć też temperature, dopiero kilka wskaźników razem daje pewnośc co do tego, że mialyśmy owulacje, wiec test owulacyjny pozytywny, później np. ból owulacyjny - choc nie wszystkie kobiety go doświadczają I wówczas jest trudniej a jest to taki charakterystyczny ból jakby pełności w podbrzuszu I czuc go najbardziej przy siadaniu no I nie da sie go pomylić z żadnym innym - ja akurat go doświadczam wówczas tez zwykle wysteuje sluz najbardziej płodny jak białko jajka no a po owulacji sluz sie zmiania na metny I co raz bardziej lepki, no I oststni warunek jaki musi być koniecznie spelniony to wzrost temeratury ciała o co najmniej 0,2 st w stosunku do Bazowej temperatury ciała w odstepie do 4 dni od przewidywanej owulacji I ta podwyższona temperature utrzymuje sie przez kilka do kilkunastu dni, zasadniczo do wystapienia krwawienia, czasem spade na dzien przed a czasem po @, wiec tym samym same testy owulacyjne nie sa wiarygodnym wyznacznikiem owulacji ;-)
 
reklama
Ojjj tak bol owulacyjny to ja mam, jeszcze w zeszlym roku taki że pół dnia czułm bol, momentami sienie moglam wyprostowac. grosze niz bole przy @
A termometrem jakim najlepiej mierzyc temp? Mam wrazenie że te elektroniczne sa do niczego :/ mam taki pod pache i do ucha.
 
Aaaaa nawet nie wiedzialam ze sa takie specjalne termometry o.0 super! dzieki! z microlife chcialam kupic tez taki bezdotykowy dla dzieci wiec sie rozejrze za tym i za tym :tak:
 
maranka kurczę!!!!!!!! to naprawdę istnieje przepis na dziewczynkę???:szok::szok:

Ból owulacyjny to ja mam, reszta zależy jak lezy;-) Ale u mnie ogólnie ciężko coś stwierdzić, bo mój organizm jest nieregularny jak nie wiem co. Jeszcze mi się chyba nie zdarzyło żeby coś było idealnie.

Miłej niedzieli dziewczynki, idę robić obiadek bo głodomory krzyczą, a na 14 jadę z kacprem na trening, na szczęście on jest zdrowy. :)
 
Aga ja tez ogladam I normalnie wierzyć sie nie chce, ze w tych czasach w Europie możliwe sa takie konflikty zbrojne... Myślalam, ze przy takich powiązaniach gospodarczych itp nikt nie bedzie chciał sie bawić w wojne ale jednak Putin swoje pokazuje... Skąd inąd dziwi mnie tez fakt, że np USA czy nawet oligarchowie ukrainscy czy jeszcze z innego kraju nie wynajmą za kase jakiegos płatnego zabójcy by na ten przyklad z dużej odleglośc sprzatnął Putina bo blisko nikt takich do niego nie dopuszcza, ale sa przecież snajperzy I nic innego jak tylko wyrwać chwasta - jak Leon Zawodowiec... Chyba jestem psycholem, ze takie radykalne rozwiazania mi do glowy przychodza, ale wydaje mi sie, że z tym gościem nie da sie inaczej...
 
reklama
Maranka popieram...
Aga ją już nie oglądam po tym jak zobaczyłam zdjęcia z "ćwiczeń" morskich w obwodzie kaliningradzkim. Od tej granicy do mnie to rzut beretem...
 
Do góry