reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

zapmarta mówiła nam pani w przedszkolu że dzieci tak mogą odreagowywać na początku, mam nadzieję że szybko przejdzie :tak:

nimfi nie zazdroszczę z tym niejedzeniem. U nas jest w miarę ok, czasami wybrzydza, ale mimo wszystko je bardzo dużo różnych rzeczy.

A u nas chodzenie do przedszkola wygląda tak, że 3-4 dni w przedszkolu i półtora tygodnia w domu zasmarkany i tak w kółko :baffled: Ale oprócz tego na szczęście większych problemów nie ma :happy:.

Elwis a Kuba to pierwszoklasista tegoroczny?
 
reklama
hooba corka sasiadki chodzi do przedszkola tez tak ze jest 3 dni w przedszkolu a potem 2 tyg w domu odchorowuje ;-)
Nawet jakos nie narzekam ze Maciek tam nie chodzi. Duzo zlego sie nasluchalam o tym przedszkolu.... no ale predzej czy pzoniej i tak tam trafi....
Na razie przynajmniej uchronimy sie od chorobska ;-)
hooba to pewnie Szymon tez choruje razem ze starszym bratem?
 
Nimfi no własnie Szymon dość się trzyma ;-). Zresztą Bart też bardziej ma jakieś drobne infekcje typu katar i kaszel, zazwyczaj wystarczą inhalacje i czyszczenie nosa, więc nie jest jakoś strasznie źle. No ale jest to upierdliwe trochę :dry:. No a Szymon cycka dalej żłopie więc pewnie to też go trochę chroni ;-)
 
hooba tej sasiadki corki wlasnie obie ciagle sa chore bo starsza przynosi z przedszkola. No niestety teraz jest jeszcze bardzo infekcyjny okres.
hooba a gdzie wy teraz mieszkacie? krakow/zakopane?
 
hooba i udalo ci sie zapisac go do panstwowego przedszkola czy do prywatnego chodzi? U nas to jest jakas masakra z panstwowymi w okolicy :( Straszne duzo dzieci chetnych i brak miesjc.
 
Tak musza...
ostatnio znajoma polecila mi zerówke w Szkole Podstawowej dla 5latkow. mowi ze bardzo fajna tam atmosfera byla i ze wszystkie dzieic razem poszly automatycznie do 1klasy jako 6latki. Wiec pomysle o takim rozwiazaniu.
 
kurcze a moja Ala od przyszłego roku ma juz iść o szkoły i nie wiem jak to bedzie... teraz też dużo łapie takich infekcji - katar kaszel i tez w kratke chodzi do przedszkola... Maja póki co nie przełapuje od niej...
 
reklama
Elwis a Kuba to pierwszoklasista tegoroczny?

oj przepraszam, nie widziałam wcześniej pytania.

tak, Kuba jest teraz w 1. klasie. do zerówki chodził w tej samej szkole, także zmiany dużej nie było.
na razie w miarę mu idzie. dostaje pochwały za pisanie. do czytania musi się przyłożyć, choć pani nie wyznaczyła go do grupy, która musi chodzić na zajęcia wyrównujące z czytania. z odrabianiem lekcji różnie bywa, czasem odrobi już na świetlicy, czasem trudno go zagonić. ogólnie dobrze. Gabryśka też "odrabia swoje rekcje":-D. niedawno pięknie zaczęła wymawiać "r". :-)
 
Do góry