reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poduszka z dziurką

Napisane było na karcie produktu, że jest jedna gratisowa w zestawie, to myślę, że nam starczy i nie domawiałam drugiej, tak właśnie planowałam kłaść pieluszkę, bo malutka i tak ulewa :)

Jak to jest z ulewaniem przy takiej poduszce? Maluch może swobodnie przechylić głowę w bok, gdyby się ulało czy jest ryzyko zakrztuszenia?
Moje dziecko leżało w niej tylko w dzień, jak nie spało to ja zabawiałam od góry albo kładłam nad córką babygyma. Kładłam też na macie albo w łóżeczku pod karuzelą. Drzemki w ciągu dnia też miała w tym, ale ja byłam obok. Na noc się jednak bałam zostawić właśnie z uwagi na ulewanie
 
reklama
Moje dziecko leżało w niej tylko w dzień, jak nie spało to ja zabawiałam od góry albo kładłam nad córką babygyma. Kładłam też na macie albo w łóżeczku pod karuzelą. Drzemki w ciągu dnia też miała w tym, ale ja byłam obok. Na noc się jednak bałam zostawić właśnie z uwagi na ulewanie
Kurcze będę musiała w takim razie potestować jak to u nas będzie wyglądało. W nocy z ulewaniem raczej nie mamy problemu, zdarza się sporadycznie na samym początku spania. Logopeda powiedziała, że to dlatego, że malutka w nocy jest śnięta podczas karmień i jest rozluźniona, a w dzień chlusta bo mięśnie już są pospinane. Więc moze w nocy nie będzie tak źle. Łóżeczko mam obok łóżka swojego od razu, budzę się i tak na każde jej stęknięcie 🙈 W dzień tez planuję używać do drzemek. Do gondoli się zmieści? Na matę do baby gym nie wpadłam na to, dobry pomysł 😄
 
Kurcze będę musiała w takim razie potestować jak to u nas będzie wyglądało. W nocy z ulewaniem raczej nie mamy problemu, zdarza się sporadycznie na samym początku spania. Logopeda powiedziała, że to dlatego, że malutka w nocy jest śnięta podczas karmień i jest rozluźniona, a w dzień chlusta bo mięśnie już są pospinane. Więc moze w nocy nie będzie tak źle. Łóżeczko mam obok łóżka swojego od razu, budzę się i tak na każde jej stęknięcie 🙈 W dzień tez planuję używać do drzemek. Do gondoli się zmieści? Na matę do baby gym nie wpadłam na to, dobry pomysł 😄
Jak szeroka gondola, to się zmieści :)
 
Jak szeroka gondola, to się zmieści :)
To pewnie nie wejdzie do mojej 🙈 Ale i tak przymierzę, ewentualnie może do gondoli dokupię jakąś tańszą z innej firmy. Mała tak lata w tym wózku, że aż mi jej szkoda, więc i tak się przyda. Jednak syn jesienno-zimowy pod tym kątem miał łatwiej, bo był opatulony w śpiwory i miał w nosie wszelkie wertepy i krawężniki 😅 Dzięki za pomoc! Pierwszy raz ogarniam taką poduszkę i nie mam za dużego pojęcia :D
 
A ja odradzę w ogóle zakup tej poduszki. A już na pewno używanej. Ona zapamiętuje ułożenie głowy jeszcze przez długi czas.
Jaki w ogóle jest u Was problem? Bo generalnie najpierw trzeba zająć się głownym problem czyli tym skąd się bierze zniekształcenie głowy. I pracowć nad tym. Poza tym poduszka bardzo ogranicza ruchy głowy co nie jest dobre.
 
A ja odradzę w ogóle zakup tej poduszki. A już na pewno używanej. Ona zapamiętuje ułożenie głowy jeszcze przez długi czas.
Jaki w ogóle jest u Was problem? Bo generalnie najpierw trzeba zająć się głownym problem czyli tym skąd się bierze zniekształcenie głowy. I pracowć nad tym. Poza tym poduszka bardzo ogranicza ruchy głowy co nie jest dobre.
A mnie lekarz neonatolog powiedziała, że spokojnie można kupić używane, bo w oryginalnej cenie to one chyba powinny być ze złota 😏
 
A mnie lekarz neonatolog powiedziała, że spokojnie można kupić używane, bo w oryginalnej cenie to one chyba powinny być ze złota 😏
Kupienie używanej poduszki to jak kupienie używanych butów. Ona dostosowuje się do kształtu głowy tak samo jak but do stopy. Dla mnie ogólnie zakup tego typu gadżetów to chwyt marketingowy i ja bym tego nie kupiła. Trzeba leczyć problem a nie maskować go.
 
Kupienie używanej poduszki to jak kupienie używanych butów. Ona dostosowuje się do kształtu głowy tak samo jak but do stopy. Dla mnie ogólnie zakup tego typu gadżetów to chwyt marketingowy i ja bym tego nie kupiła. Trzeba leczyć problem a nie maskować go.
Ale nikt nie mówił o kupowaniu używanej 🤷‍♀️
 
Kupienie używanej poduszki to jak kupienie używanych butów. Ona dostosowuje się do kształtu głowy tak samo jak but do stopy. Dla mnie ogólnie zakup tego typu gadżetów to chwyt marketingowy i ja bym tego nie kupiła. Trzeba leczyć problem a nie maskować go.
Problem będzie rehabilitowany, a poduszka nowa dla wsparcia też będzie pomagała.
 
reklama
Do góry