reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PODGLĄDACZE

na ładnie ja pobiłam rekord najwięcej czasu on- line
widac kto najwięcej czasu przed komp spędza ::) :p

a;le pomysł Aniulka popieram
 
reklama
;D Cholerka dziewczyny, nie moglam was znalezc przez dobry miesiac :mad: O ja glupia, nie przyszlo mi do glowy, zeby sie najpierw zalogowac. Zrobilam to dopiero dzisiaj i mam Was znowu ;D
 
anineczka pisze:
Ha hA Witaj aniabania, pisz szybciutko co tam u Was!!!!!
Jak dziewczyny?? Pewnie juz duze laski!!!
No własnie. Ostatnio myslałam o Tobie i juz sie zastanawiałam czy się na nas pogniewałaś a może przestało Ci odpowiadac nasze towarzystwo... jak co niektórym??

Szybko pokazuj Twoje panny i pisz co u Was ;)
 
Aniabania ;D dobrze ze znow zajrzalas ;D
co u Was ??

Aniulka popieram pomysl z logowaniem, ale
i tak kazdy moze sie zalogowac
nie musi wcale pisac a bedzie czytal
niestety zdarzaja sie i tacy co drukuja
mi maz drukowal bb, jak urodzilam i lezalam w szpitalu
niestety podgladacze i tak beda ;(
 
Aniulka uważam ze Twój pomysl jest świetny. Jak niektóre wiecie to ja miałam problem z podglądaczami, tylko że oni byli zalogowani, bo wysyłali mi info na pw :mad:. Ale na bb ani jednego posta nie napisali... :p

ale to troche inna sprawa :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 
Wiem że po zalogowaniu można podgladać i nic nie pisac ale zawsze to już nie jest aż taka anonimowośc, bo zawsze można poprosic moderatora o sprawdzenie tej osoby. A niektórych odstraszy byc może fakt że musza się logować aby podczytywać. Nie mam nic przeciwko drukowania stron przez osoby aktywne na bb ale bardzo często własnie widziałam że drukują wątek fotoseptember mama osoby niezalogowane i to mnie wkurza... no bo co innego drukować wątek np o karmieniu piersią czy o pielęgnacji dzieci, a co innego watek z naszymi zdjęciami....

To co? Mam zgłaszac do moderatora czy nie??
 
reklama
Do góry