reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Początek ciąży

Miyoshi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Luty 2018
Postów
347
Cześć dziewczyny.

Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, okres spóźniał mi się już 8 dzień i test wyszedł pozytywnie. Dwie wyraźne kreski. Prawdę mówiąc myślałam, że to znowu jakieś przesunięcie związane z dietą, bądź innymi czynnikami i po prostu jestem dalej w szoku. Proszę Was, powiedzcie mi co teraz powinnam zrobić? Kiedy najlepiej udać się do ginekologa, aby potwierdzić ciążę? Powinnam zacząć przyjmować jakieś witaminy? Niby czytałam o ciążach bardzo dużo, ale w momencie kiedy przychodzi do praktyki, nie wiem jak się zabrać za to wszystko.
 
reklama
Szczerze mówiąc przykro patrzeć na tę dyskusję. Rozumiem, że każdy może mieć swoje przekonania dotyczące granicy wieku, w jakim powinno się zachodzić w ciążę, ale zupełnie nie rozumiem szykanowania matek, które rozpoczęły macierzyństwo po 25 roku życia. Każdy ma prawo podejmować swoje decyzje, każdy ma prawo decydować o swoim życiu i co więcej - o dziecku. Nie każda dziewczyna jest gotowa w wieku 20 lat na zostanie matką. Z drugiej strony nie zawsze się udaje zostać mamą w planowanym przez siebie terminie. Trochę więcej empatii i zrozumienia. ;)
 
reklama
a ja współczuję tobie głupoty
No tak, obrażanie innych jak juz sie nie ma nic ciekawego do powiedzenia to najlepsze rozwiązanie [emoji6]
tak zastanawiam się czego mi współczujesz? Po prostu śmieszy mnie, jak niektóre osoby wypisują tutaj swoje osobiste przekonania jakby to była prawda objawiona. też nie przywiązuję wagi do tego co piszę ale bawi mnie to .
Czyli jesteś marnym trollem na ktorego szkoda marnowac czas [emoji6]
 
sama mnie obrażasz i tylko na to czekałam aż nazwiesz mnie trollem tylko dlatego, że mam swoje zdanie, które innym się nie podoba mimo tego, że jest zupełnie logicznie uzasadnione.
 
chyba mam prawo do własnego zdania? dla jednych priorytetem w życiu jest imprezowanie czy podróżowanie dla innych dziecko. to każdego sprawa jak sobie życie układa. tylko ,że jak młoda dziewczyna zajdzie w ciążę to każdy po cichu gada po co się spieszyła mogła się ustawić w życiu,koleżanki się bawią a ona siedzi w pieluchach itd. wiem bo sama tego doświadczyłam . ale jak baba po 40 zachodzi w ciążę to słowa nie wolno powiedzieć bo ona się decyduje na ,,świadome macierzyństwo''. tylko nie raz jest już za późno i nic nie pomoże starej d.... nawet botox, mam to gdzieś- poprawność polityczna. Boże widzisz i nie grzmisz...możecie mnie zlinczować
Nie wiem, czy jesteś taka głupia czy tylko taką udajesz, ale życzę żeby te twoje słowa nie obróciły się przeciwko Tobie,
Ja mam 36 lat i jestem w ciąży z czwartym dzieckiem świadomej i wystaranej, i nie pozwolę żeby jakaś rozkapryszona pyskata dziewucha mnie obrażała.
 
sama mnie obrażasz i tylko na to czekałam aż nazwiesz mnie trollem tylko dlatego, że mam swoje zdanie, które innym się nie podoba mimo tego, że jest zupełnie logicznie uzasadnione.
Ehh nie mam slow na to zachowanie[emoji6] tylko powiedz mi w ktorym momencie cie obrazilam ? Bo jakos nie moge skojarzyc [emoji848]

Chyba pora skonczyc ta przepychanke bo nie mam zamiaru denerwowac siebie i dziecka [emoji6]
 
w tej, że nazwałam starsze panie przed 40 starszymi paniami co wywołało burzę oburzenia , choć każdy wie, że kobieta po 30 to nie jest żadna dziewczyna tylko dojrzała kobieta
 
reklama
to takie osoby, które urodziły się przed czarnobylem mogą jeszcze rodzić? przecież są za stare.a nazywanie tego dziewczyną to lekkie niedomówienie. raczej powiedziałabym starsza pani. no tak starsze panie muszą robić te badania
Ty się dobrze czujesz? Kto Ci dał w ogóle takie prawo aby tak obrażać kobiety? Starszą Panią można nazwać 60-latkę, ale nie 35- 40 letnią kobietę!
Mam nadzieję ze jestes jakimś trollem! Bo to co wypisujesz jest straszne!
Życzę więcej rozumu!
Bez odbioru!
 
Do góry