reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pobaw się ze mną, mamo!

z góry przepraszam :cool2::zawstydzona/y:,ze Tu pisze ale chyba najbardziej pasujący choć nie wiekowo:cool2:
Mam pytanko laski (moze Miska bedzie wiedziec) potrzebuja jakies książeczki do ortografii które są naprawdę edukacyjne i zachęcające do jej ćwiczenia.Kondi robi takie byki na razie maja ż.rz,h,,ch ale on widzę ,ze ma problemy z ę,ą, t-d, p-b:cool2: musze z nim w domu pocwiczyc ale on jest niezbyt chętny jeśli "nie trzeba robić"
Wiem ,ze takowe istnienia bo w CENie takie w księgarni widziała ale już nie pamiętam tytułów.(mały chodzi do drugiej klasy;-))
 
reklama
Agusia takich książek do ćwiczeń ortograficznych jest od groma i ciut, ciut:tak::-)
Co byś nie kupiła będzie dobrze, tylko problem jest taki, że Konrad musi choć kilka minut poświecić temu, niestety. Ale tu chyba nic odkrywczego ci nie powiedziałam;-)
np. http://www.taniaksiazka.pl/dyktanda...ium=cpc&utm_campaign=2009-09&utm_content=7496
Zdaje się, że twój synek lubi gry komputerowe, może kupcie wspólnie jakąś z podtekstem ortograficznym, a tu w necie na dobry początek http://www.ortofrajda.pl/gry_on_line.htm
Jutro porozmawiam jeszcze z naszą reedukatorką, może poleci coś konkretnego dla takich mniejszych:)
 
Ostatnia edycja:
Moje dziecie ostatnio odkrywa gry,może nie do końca rozumie zasady,ale by grał całymi dniami
Uwielbia
Gra Zręcznościowa JENGA ORYGINALNA HASBRO 14569 (804906768) - Aukcje internetowe Allegro
(moja siora go zaraziła:-D)
A ostatnio mąż mu kupił
MB Gra zręcznościowa od 5 lat kulki i patyczki (807009468) - Aukcje internetowe Allegro
no i memory z Bobem,domino.:tak:
Tezraz zamierzam mu kupić
GRA SKACZĄCE MAŁPKI ZRĘCZNOŚCIOWA *INTERKOBO** (791957981) - Aukcje internetowe Allegro

Macie jakieś fajne gry,w które już nasze bąble mogą grać.?
 
Rozalka świetne gry, ale obawiam się, że Victor może być jeszcze na nie zbyt mały, albo mi się tylko tak wydaje:sorry: Może pomyślę o czymś takim dla niego na urodziny:tak:
Tezraz zamierzam mu kupić
GRA SKACZĄCE MAŁPKI ZRĘCZNOŚCIOWA *INTERKOBO** (791957981) - Aukcje internetowe Allegro

Macie jakieś fajne gry,w które już nasze bąble mogą grać.?
Też się przymierzam do zakupu tej gry;-) Teraz łowimy rybki i z dnia na dzień idzie nam coraz lepiej:-D
F01490_M.jpg
 
fajny gry
ja tez sie zastaawiam ostatnio co by kupic bo mam wrazenie ze moje dziecko w domu sie udzi i co jej zaproponuje to: ale ja nie chce, nie lubie itd
wiek? czy brak zabawek?
 
fajne te gry co dziewczyny pokazujecie :tak: ja często nie mam pomysłu co Emilce kupić i czy będzie się tym bawić wiec na pewno coś z tego wybiorę :tak:

no i muszę puzzle z księżniczkami jakieś poszukać bo mi żyć nie da przez te co wtedy jej pokazywałam w sklepie tylko mam nadzieje ze będą takie poniżej 100 cześci to na Mikołaja jak znalazł
 
reklama
Milenka też puzzle uwielbia, ostatnio sama jej zrobiłam kilka kompletów w bardzo prosty sposób - jakieś stare kartonowe okładki z bajek, pourywane strony itp. pocięłam na kawałeczki w różnym kształcie i układała :tak:
 
Do góry