reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pobaw się ze mną, mamo!

Joasiek ale ty pomysłowa jesteś-super pomysł.

kurczę ja też nie myślałam o grach dla Szymka jakoś taki za mał mi się wydaje, że go to nie będzie interesowało albo będzie siedenerwował i rzucał wszystkim-ale chyba coś mu wybiorę.

no właśnie na jakiej zasadzie działa ta gra z długopisem???-miałyście się chwalić.
 
reklama
Magic Pen - w środku są plansze z róznymi zadaniami: odnajdywanie cienia podanego przedmiotu, wyszukiwanie przedmiotów zielonych czy czerwonych, dodawanie (ale to wiaodmo dla starszych raczej dzieciaków), itp. jak sie najedzie długopisem na kropeczke przy prawidłowej odpowiedzi to piszczy i świeci sie lampka. moze ta kropeczka na która trzeba najechac wydaje sie malutka, ale świetnie uczy precyzji, hubek sa z tym radzi juz super:tak::-)
 
jak dla mnie super
GIGANTYCZNA GRA W KLASY, 2 METRY DŁUGOŚCI ,OD SS (807542544) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy Szymek teraz skacze po swoich piankowych kwadratach tylko muszę je pozrozkłądać po pokoju i mówć na jaki kolor ma skoczyć-mega mu się to podoba

i to też mi się podoba zwłaszcza jak mały podchwycił angielskich słówek z bajki niedźwiedź w wielkim niebieskim domu
słucha co mów miś a ja mu mówię po angielsku co tam napisane.
-connected - Szymi mówi: koniecznik ale znaczenie zna że to znaczy połączony
Gra Angielski dla najmłodszych !!!!! NOWOŚĆ !! (802467443) - Aukcje internetowe Allegro
 
dziewczyny jak się robi takiego misia itd co rusza rączkami i nóżkami ??? :zawstydzona/y:bo dziś zaczęłam z Emilką robić i nie wiem jak sznureczki połączyć żeby jak się pociągnie nóżki i rączki się ruszyły:sorry2: nie znalazłam nigdzie albo źle szukam :baffled:
 
no szkoda że nikt nie pamięta :)

No ja znalazłam taki opis i juz rozumiem.
"Połacz jednym sznurkiem rączki i drugim nogi ,a nastepnie przywiąż sznurek do poruszania - najpierw na środku sznurka łączącego ręce i drugie wiązanie na środku sznurka od nóg ( ten sznurek musi być dłuższy i zwisać nieco po zawiązaniu tego drugiego węzła). Najlepiej w praktyce dopasować długość sznureczków"

Sama z ciekawości zrobie jutro i wkleję fotę.
 
Ostatnia edycja:
dzięki :)

ale ja bardziej nie kumam jak połączyć nóżki i rączki z tułowiem żeby sie ruszały heh
wiecie może jak ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry