reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u ginekologa.

reklama
Kinga...teraz doszło . :) dzieki :) ....wg tej tabeli wyglada ze jestem w 23 tyg :) a termin mam na 3 marca:)....tak mi tez wyszło obliczajac wg owulacji....ale skoro lekarz uwaza ze 8 marca...to niech mu bedzie:)
 
Bardzo proszę, to są 3 minuty roboty ;-) Ściskam Was gorąco i cieszę się, że takie moje "wymysły i pomysły" podobają Wam się ;-)
 
A czy Wy zmieniacie na suwaczku termin porodu co USG? Bo mi do tej pory na każdym USG pokazywało inny termin porodu, obliczony mam też na inny. Ale suwaczek mam od początku ten sam, z datą obliczoną przez lekarza.
 
reklama
Do góry