reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u ginekologa.

Ja mam (do teraz) cztery różne terminy, dlatego się pytam. Chociaż u mnie wszystkie są w okolicy 28.02-7.03 tak więc (jak stwierdziała pani gin) jest OK.
 
reklama
no to mi zapewne tez zmieni wg usg bo mam wlasnie jutro. bo wg miesiaczki to termin mialabym na 28 marca, wg pierwszego usg na 19-tego i tego narazie sie trzymalam bo podobno ta data z pierwszego usg jest najbardziej wiarygodna (podawana z dokladnoscia co do 2-3 dni) a te pozniejsze, koncowe moga miec rozbierznosc 2-3 tygodni. co do wizyty- ja chce zeby bylo juz jutro!!! :)
 
a ja przezd chwilą wyczy tałam że póxniejsze usg pomaga skorygować datę porodu na dokładniejsżą ::)
 
do porodu zostało nam duuuużo czasu :)

czytałam ostatnio relacje dziewczyn z października - niepotrzebnie się ostatnio martwiłyśmy, aż tak źle to nie wygląda ;) choć i tak wolę cc ;D
 
Dziewczyny, pomyślcie o tym, że niektóre z nas, za CZTERY miesiące będą już po porodzie ::) i będą trzymać swoje maleństwo przy sobie...marzenia. A z drugiej strony, jak ten czas szybko leci...
 
reklama
sama nie wiem czy wolałabym być jak najdłużej w ciąży czy też mieć już przy sobie małą kruszynkę... strasznie ten czas leci do przodu... niedawno wróciłam z urlopu, dowiedziałam się o ciąży, a tu już połowa za mną...
 
Do góry