reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u ginekologa.

fionka pisze:
moja pociążowa @ jest wręcz miła i chyba się z nią zaprzyjaźnię, bo trwa raptem 2 dni i nie towarzyszą jej żadne bóle ani inne dolegliwości, jak sobie przypomnę co było przed ciążą , to nie mogę uwierzyć, że teraz tak bezproblemowo, mam nadzieję, że już tak zostanie ::)

Moja też przeszła o dziwo "cicho i bezboleśnie" , trwała sobie jak zwykle 5 dni, ale nie miałam jak kiedyś "potopu" no i nic nie bolało - oby tak pozostało! :)

A co do nadżerki - to nawet nie wiedziałam, że jest często po porodzie (moze przejdę się do gina sprawdzić), ale wiem, że to "wymrożenie" to częsta czynność przy nadżerkach. Więc jeśli nie da się jakoś "farmakologicznie" jej wyleczyć to myślę, że powinnaś zoribć ten mini zabieg, bo nie leczona nadżerka może w konsekwencji (oczywiście bardzo długofalowej) doprowadzić do zmian nowotworowych.
 
reklama
:) :)

dostalam @!!!! :D

uf! no i test robilam tez i wyszedl negatywnie, wiec narazie nie twieram nowego watku hehe

zostawie to ktorej z was :laugh: nie nie zartuje damy sobie troche czasu no nie?? :)
 
och, dziewczyny nawet nie wiecie jak jak na takie posty czekalam :d tzn. na to ze bedzie czego gratulowac hehe ;D
ale ciesze sie ze wszystko tak naturalnie wyszlo bo juz recepta na luteine w pogotowiu czekala ::)
no i prawie miesiac od odstawienia tabletek jest ta @ ::) to taka pierwsza "naturalna" od porodu... dlugo no nie?? :)
 
reklama
Do góry