reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u ginekologa.

reklama
moja pociążowa @ jest wręcz miła i chyba się z nią zaprzyjaźnię, bo trwa raptem 2 dni i nie towarzyszą jej żadne bóle ani inne dolegliwości, jak sobie przypomnę co było przed ciążą , to nie mogę uwierzyć, że teraz tak bezproblemowo, mam nadzieję, że już tak zostanie ::)
 
KingaP pisze:
Ja nie wiem, ale podoba mi się ta @ ::)

a mnie dzis cały dzień boli brzuch, jakby jajeczkowanie ::)

a humor jak @

???
Oj,Kinga,nie chce martwic,ale ja jekies 3 tygodnie temu tez mialam obiawy jajeczkowania,potem pare dni temu czulam sie dokladnie tak jak pare dni przed @- plakac mi sie chcialo i na wszystko sie wkurzalam.No i bylam pewna ze cos sie na majtach pojawi ale dupa...nadal nic.W sumie nie narzekam ;D
 
dziewczyny mam do was trochę intymne pytanie, czy któraś z was ma po porodzie nadżerkę? ja nigdy przed nie miałam , a teraz mój gin mówi , że jest mała i trzeba ją wymrozić a na moje przerażenie powiedział, że to bardzo częsta przypadłość poporodowa i nie ma się czym martwić, co o tym myślicie?
 
hm... ja miałam przed porodem i powiedzieli, że istnieje duża szansa, że po porodzie sama zniknie - nie wiem jak jest teraz, ale wyborę się w najbliższym czasie i dam zna
 
ja slyszalam o tym ze moze pojawic sie nadzerka, moja kolezanka miala ale juz taka wielka ze miala plamienia, mysle ze ty nie masz sie czy martwic ;)
jak sie stwierdza nadzerke??w badaniu gin, czy robi sie jakies inne badania?

u mnie @ nadal brak :mad: do 16-tego czekam i robie test, moze zaloze watek "kolejna fasolka w drodze" hehe :(
no to jeszcze tydzien i bedzie wszystko jasne
 
reklama
Ja słyszałam, że nadżerka to częsta przypadłość po porodzie - ja się na nią nie załapałam ;)

madzia obyś nie musiała tworzyć takiego wątku :)
 
Do góry