reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina.

reklama
Magduska, trzymaj sie. Maluszek na pewno juz przyszykowany do wyjscia. Pogadaj z nim, moze sie przekona, by zrobic to jak najszybciej ;)
 
Ja już 1000 razy rozmawiałam z tą panną :) i Ona najwyraźniej jest przekorna :) ciekawe czy jutro znów nas odeślą do domku.
 
Trzymam kciuki za Was Magduska :) Na pocieszenie Ci powiem, że ja po badaniu, które miałam w poniedziałek wieczorem we wtorek wieczorem leżałam już na porodówce :)
 
Magduśka,ja również trzymam kciuki! No fakt,Ty na Dzień Kobiet to z prezentem do domku wracać będziesz,a ja pewnie też ale...2w1,hihihi.
Buziaczki!!! I trzymaj się !!!!!Już naprawdę niedługo:)
 
Ja też trzymam za was kciuki Kobitki. Naprawdę już mi Was szkoda..... A te Wasze maluszki to naprawdę uparciuszki ( jak pięknie mi się rymnęło ;D)
 
Siedzi sobie w tym brzuchu i tylko wystawia tyłek albo nogi do głaskania!! Już ja ją pogłaszczę jak się urodzi!!!!!!!
 
reklama
Magduska a może ty dla niej za dobra jesteś? koniec glaskania, cos pikantnego zjedz i zero slodyczy - bo może jej te wody za bardzo smakują. ;)
 
Do góry