reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina.

reklama
Magduska trzymam mocno kciuki i goraco Cie pozdrawiam
chyba nikt nie rozumie Cie tak dobrze jak ja
tez musiałam naczekac sie na swoja córeczke
ale warto było,jest slicznym duzym dzieciaczkiem i okropnym obrzartuchem ;D
 
No więc jak już wiecie wróciłam.Już nawet przestałam się smucić bo kurcze same gabaryty dzidzi wskazują na to, że ma się u mnie świetnie. Chcieli mnie na początku zostawić w szpitalu bo ciśnienie miałam 150/90 ale po 2 pomiarze było już 130/90. Leżałam prawie godzinę pod KTG bo było tętno 120 i słabsze ale po pół godzinie Olcia się obudziła i już było dobrze. Później badanie wziernikiem i ręką przez 2 osoby... (teraz mnie tak boli, że może coś się w końcu ruszy). NO i później USG. 4300 to waga mniej więcej jaka jej wychodziła z USG. Lekarka podejrzewa, że może być z 300g więcej bo dziecko jak już się rozruszało to ciężko było badać.
Po dzisiejszym badaniu to się cieszę, że nie zostałam na patologii bo przyjęte były babki z takimi problemami,że aż się płakać chciało na samą myśl o tym co się dzieje!! Teraz na KTG w niedzielę i jeśli nic nie będzie się dalej działo to już mnie zostawią w szpitalu na wywołanie. Aaa no i mam codziennie mierzyć 3 razy ciśnienie bo jak będzie 150/90 to od razu do szpitala.
No dobra rozpisałam się. Dzięki za troskę dziewczyny :) Dzięki wam troszkę łatwiej się czeka. Jak to Karolla mi napisała Olcia uczy mnie cierpliwości i to są święte słowa.
Buziaki Kochane jesteście  :-* :-* :-* :-*
 
Magduska w domku na pewno będzie wam lepiej. Ja leżałam 5 dni na patologii i nie polecam. A jak cie boli po badanku to może Olcie wreszcie wyjdzie na ten świat. Trzymaj sie i główka do góry. Przy tych długich miesiącach ciąży teraz to już pójdzie szybciutko. (przynajmniej tak trzeba sobie myśleć)
 
Karolla no ja też się nie mogę doczekać... ale już grzecznie poczekam i nie będę narzekać :)
Wszystkiego naj naj z okazji 1 Miesiąca Olci :).
 
karola7 pisze:
Ja leżałam 5 dni na patologii i nie polecam. 
próbowałam sobie to wyobrazić... ale po tym co dziś słyszałam to naprawdę się cieszę, że jestem w domku. Tam kobiety naprawdę leżą z problemami... a ja tylko dlatego, że mojej dzidzi jest wygodnie bym tam leżała :).
Będę dzielnie czekać :) ale jak jeszcze raz przyjdzie do mnie sąsiadka i zapyta... I CO?? To chyba będę rodzić w więzieniu bo ją zatłukę :).
Wczoraj nie otwierałam jej w ogóle drzwi to dziś z pretensjami zadzwoniła do mojego męża, że ona nie wie co się dzieje ;) A ja biedna muszę się zwlekać z łóźka żeby jej specjalnie otwierać i powiedzieć że nic się nie dzieje. WRRRRRRRRRRRRRRRRR Precz z sąsiadkami :)
 
magduska na pohybel tej @#$!!
a010.gif
 
reklama
Magduśka,to już naprawdę niedługo :) Szkoda tylko,że tak wciąż Cięodsyłają do domku,ale już niebawem,za momencik będziesz miała to wynagrodzone :)))
Teraz ja sobie powyczekuję ;)
Pozdrawiam!!!!!!!!!!
 
Do góry