reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Stopi, kasiurek trzymam kciuki za "Wasze serduszka"
catherinka gratuluję córci i troszkę zazdroszczę;-)
kleo super że wszystko w porządku no i widzę że będziemy obie miały Jaśków :-)
 
reklama
Wrocilam :-) Niestety nie obylo sie bez nerwow :-( Nie wiadomo skad mam cukier w moczu i musze powtorzyc badanie. No i oczywiscie dostalam dodatkowa porcje zelaza bo mi hemoglobina spada :-( Pozatym wyniki calkiem dobre no a za tydzien usg i pomiary mojej Maludy :-D Co do wagi wypowiem sie na odpowiednim watku :-)
 
No i wrocilam :-)
Wyniki Ok. Dziecinka wypiela sie i pokazala swoje klejnoty, tak wiec bedziemy mieli synusia:-D Tatus w niebowziety:-D
Pan doktor powiedzial, ze z wymiarow wychodzi, ze synus ma 23tyg (w 20tyg ciazy), takze rosnie na potege.
Teraz zastanawiam sie nad USG 3/4D. Sama nie wiem. Maz powiedzial, ze te zdjecia nie podobaja mu sie i nie jest do nich przekonany. A ja? Moze lepiej poczekac i zobaczyc buzke po porodzie. Zawsze to jakies zaskoczenie;-)

Pozdrawiam wszystkie mamuski:-D
 
No i wrocilam :-)
Wyniki Ok. Dziecinka wypiela sie i pokazala swoje klejnoty, tak wiec bedziemy mieli synusia:-D Tatus w niebowziety:-D
Pan doktor powiedzial, ze z wymiarow wychodzi, ze synus ma 23tyg (w 20tyg ciazy), takze rosnie na potege.
Teraz zastanawiam sie nad USG 3/4D. Sama nie wiem. Maz powiedzial, ze te zdjecia nie podobaja mu sie i nie jest do nich przekonany. A ja? Moze lepiej poczekac i zobaczyc buzke po porodzie. Zawsze to jakies zaskoczenie;-)

Pozdrawiam wszystkie mamuski:-D

GRATULUJĘ SYNUSIA i dobrych wyników
 
Wrocilam :-) Niestety nie obylo sie bez nerwow :-( Nie wiadomo skad mam cukier w moczu i musze powtorzyc badanie. No i oczywiscie dostalam dodatkowa porcje zelaza bo mi hemoglobina spada :-( Pozatym wyniki calkiem dobre no a za tydzien usg i pomiary mojej Maludy :-D Co do wagi wypowiem sie na odpowiednim watku :-)
Jak mogę wiedzieć to ile masz tej hemoglobiny!
Właśnie odebrałam wynik wymazu mikrobiologicznego i znowu nie są optymistyczne:-(
Muszę czekać na wizytę do 23 , bo mój lekarz jest na urlopie i dopiero wtedy coś się dowiem!
 
No i wrocilam :-)
Wyniki Ok. Dziecinka wypiela sie i pokazala swoje klejnoty, tak wiec bedziemy mieli synusia:-D Tatus w niebowziety:-D
Pan doktor powiedzial, ze z wymiarow wychodzi, ze synus ma 23tyg (w 20tyg ciazy), takze rosnie na potege.
Teraz zastanawiam sie nad USG 3/4D. Sama nie wiem. Maz powiedzial, ze te zdjecia nie podobaja mu sie i nie jest do nich przekonany. A ja? Moze lepiej poczekac i zobaczyc buzke po porodzie. Zawsze to jakies zaskoczenie;-)

Pozdrawiam wszystkie mamuski:-D

gratuluje synka
 
reklama
Do góry