reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po obu stronach brzuszka (nasze brzuszki i zdjęcia usg)

reklama
To prawda ale juz pod koniec 3 miesiaca mialam problem zeby nie bylo widac a chcielismy z M zrobic niespodzianke na Swieta :-) nio i w sumie sie udalo ale nie byo latwo heh.
 
Ale u nie to pierwsza ciaza i kazdy sie dziwil, ze tak szybko juz widac, najwidoczniej taka moja natura, zawsze bylam drobnej kosci :-) i moze dlatego :-)
 
u mnie w 1 ciązy tez bylo bardzo szybko widać:tak:
Po jednych widać dopiero w 6 miesiącu a po niektorych, np. po mnie w 10 tygodniu, wazne ze wszystko ok z Maleństwem, teraz to ja mogę mieć brzuch, w czerwcu będę dbała o to aby był jak najmniejszy:-D
 
I o to chodzi, jak to moj maz powiedzial, ze ciaza jest po to zeby przytyc ile trzeba najwazniejsze zeby dzidzia byla zdrowa a pozniej bedziemy sie martwic zbednymi kilogramami, chociaz sam mi zaoferowal, ze bedzie zostawal z mala a ja na aerobic hihih:tak::-D
 
no właśnie to kwestia naszych organizmów, niektóre mają malutkie że wcale ich nie widać a inne mają ogromne :) Ja mam taką naturę, że w ciąży mam bardzo duży brzuch - i w pierwszej i w tej - , często mnie to denerwuje jak ludzie mówią że jak na ten etap ciaży mam już ogromny brzuch, albo że chyba za dużo przytyłam?!?! .. czy też pytają "bliźniaki?" . yh. jest to bardzo denerwujące... przecież taka moja natura, nic na to nie poradzę, przytyłam bardzo mało bo tyllko 2kg więc to nie z obżarstwa ...:confused2:
 
no właśnie to kwestia naszych organizmów, niektóre mają malutkie że wcale ich nie widać a inne mają ogromne :) Ja mam taką naturę, że w ciąży mam bardzo duży brzuch - i w pierwszej i w tej - , często mnie to denerwuje jak ludzie mówią że jak na ten etap ciaży mam już ogromny brzuch, albo że chyba za dużo przytyłam?!?! .. czy też pytają "bliźniaki?" . yh. jest to bardzo denerwujące... przecież taka moja natura, nic na to nie poradzę, przytyłam bardzo mało bo tyllko 2kg więc to nie z obżarstwa ...:confused2:

No ja wczoraj byłam tą osobą, która źle oceniła wygląd innej ciężarnej. Czekając na swoją kolej w poczekalni u gina rozmawiałam z inną panią tam siedzącą. No i widzę, że ma brzuch naprawdę duży, więc się pytam na kiedy ma termin i od razu dodaję, że pewnie niedługo i to chyba jej ostatnia wizyta. A ona oczy na mnie i mówi, że dopiero na drugą połowę czerwca, czyli później niż ja. Ona też w szoku była i tak dziwnie podjerzliwie popatrzyła na mój brzuch gdy powiedziałam że to ja bardziej zaawansowana jestem :-D
 
reklama
I o to chodzi, jak to moj maz powiedzial, ze ciaza jest po to zeby przytyc ile trzeba najwazniejsze zeby dzidzia byla zdrowa a pozniej bedziemy sie martwic zbednymi kilogramami, chociaz sam mi zaoferowal, ze bedzie zostawal z mala a ja na aerobic hihih:tak::-D
Ja się cieszę, bo przenieśli club fitness do którego chodziłam bliżej mojego domu i mam teraz tylko 3 minutki spacerkiem :tak:

no właśnie to kwestia naszych organizmów, niektóre mają malutkie że wcale ich nie widać a inne mają ogromne :) Ja mam taką naturę, że w ciąży mam bardzo duży brzuch - i w pierwszej i w tej - , często mnie to denerwuje jak ludzie mówią że jak na ten etap ciaży mam już ogromny brzuch, albo że chyba za dużo przytyłam?!?! .. czy też pytają "bliźniaki?" . yh. jest to bardzo denerwujące... przecież taka moja natura, nic na to nie poradzę, przytyłam bardzo mało bo tyllko 2kg więc to nie z obżarstwa ...:confused2:

No właśnie.
Mój brzuszek średnio mi się podoba, bo zaczyna się z prawej strony pleców a kończy z lewej. ;-) A myślałam, że będę miała zgrabną piłeczkę... :sorry2:
 
Do góry