reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po drugiej stronie Brzuszka - zdjęcia Sierpniowych maluszków!!! :)

reklama
Grinula też nie widziałam takiego fotelika, fajny jest, mała wygląda na zadowoloną z niego :)
 
nie jestem w stanie wszystkim odpisac z osobna...ale ta galeria cala mnie zachwycila!!!! wszystkie macie takie cudowne bobasy, ze od patrzenia oczy się ciesza!!! :tak::tak::tak:
wszystkie, bez wyjątku sa tak słodkie, ze do przytulaskow i caluskow!!:-D
dam mojego szkraba, bo chyba od porodu go nie widzialyscie...(nie pamiętam czy pokazywałam go wam po porodzie czy nie:sorry:)

DSC06683.jpgWP_001144.jpg
 

Załączniki

  • DSC06683.jpg
    DSC06683.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 91
  • WP_001144.jpg
    WP_001144.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 95
Milia ale masz przystojniaka:) sliczny!!

a to siedzisko super sprawa, pozyczylam od kumpeli, nie wiem skad go ona wytrzasnela, bo na allegro takich nie widzialam.. idealne na ten etap i posluzy jeszcze 2-3 miesiace, bo potem dziecko juz z niego wychodzi;-) do karmienia sprawdza sie super!
 
basia...sliniak z napisem "Marcel", ale napis "ja tu rzadze" najlepiej by pasowal do jego jedzenia...:laugh2: naookolo niego jest jeden wielki bałagan, nie mowiac o ubraniu, rekach czy buzi:confused2:

dziekuje dziewczyny! miod na moje serce :-)
 
reklama
Do góry